volts5

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen kaks korda Viru Reisidega reisil käinud ja üldjoontes rahule jäänud arvestades hinna ja kvaliteedi suhet ja et tasuta juust on ainult hiirelõksus! Arvan, et julgen ka edaspidi nende teenuseid kasutada.

no kui seda võib apsakaks nimetada, aga me lihtsalt ei teadnud, et üks öö enne Lloret de mari tuleb ööbida BUSSIS, äkki nüüd on teisiti, sest me käisime aastal 2007 12päevane variant, ja kui jõudsime magamata Loret D.M.,siis ei õnnestunud hotelli tube enne lõunat kätte saada, sest kohalikel polnud kuhugile kiiret!, aga ilm oli ilus ja soe ning rand samas kõrval ning jalutasime randa, no ja poolas, kui läksime olime hotellis koos miljoni lend sipelgaga, aga nad õnneks ei hammustanud ja olid solidaarsed, aga sinna hotelli õnneks alates eemisest aastast Viru reisid ei lähe, nii et see nn apsakas on igaveseks läbi. Aga üldjoontes tagasi mõeldes oli väga tore reis.

Käisime augustis VR horvaatia reisil ja jäime väga rahule, giid oli ka super tasemel, raha tuleb jah kaasa võtta nii kunades kui eurides ja mida rohkem seda parem. Eriti tore oli igliunai saar kus olime mitu päeva järjest päris mõnusates majakestes, kus soovi korral saab süüa teha.Soovitan reisil aegsasti osta(olid vist 40 kuna) nn. siilisussid sest rand oli kõik merisiile täis, aga kaldalt tundus kõik ok olevat ja kui sukeldusin siis oli põhi merisiile täis. Ise sain hakkama sandaalidega mis pidasid vastu nii vahemere kui soolajärve. Käisime 2007 aastal ka VR hispaanias ja üldjoontes jäime ka rahule, kuigi jah eks mõned nn apsakad olid. Arvan, et julgen ka järgmine aasta VR minna kui võimalik.