mastersync

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hey,Tahtsin küsida, et kas plaan on kindlalt paika pandud millal lähed või veel lahtine.ja kas oled ka endale reisikaaslase leidnud

Ma vaatan, et siin on tõesti lasteaed mitte abisaamise veb. Tänud nendele kes on andnud üht, teist informatsiooni.

kled tonlist sa parem õpi suhtlema! Sulle kuluks üks hea tisitpliini koolitus ära. Nii et mõtle! ja teiseks lennukiga saab sinna 1200 krooni eest nii et kui sa ei tea midagi siis pole mõttet lampi sõnu visata.

seda peaks jh uurima aga sellepärast ma ei peaks ka nüüd ootama jääma kuna kui nt. 2-3 aasta pärast alles peaks kutsutama kaitseliitu siis see oleks suur ajakadu kuna hetkesel ajal e ole ju kuskilt tööd ka võtta ju!... aga eks näha ole.. ja nii palju leegioni kohapealt et minek on mul kindel aga näha ole kaua ma seal olen kuna ei tea kuidas mul psühho testiga lääb. ja ei saa nii sama kääd rüppes ka olla kuna mind huvitab selline ala!...

tahtsin mainida seda et eesti sõjakooli ei saa ju kui on kriminaal korras karistatud ja teatud haridust läheb ka seal vaja et sisse saada

Kui aus olla siis see ei ole unistus ja teiseks olen ma seal juba nendega suhelnud et saab ka lma keskkooli hariduseta ja eelneva sõjaväelise väljaõppea. kui sa ei tea sellest midagi siis pole mõttet tõesti siin risustada!

Vabandan minu viga! Tõesti ma küsisin selle kohta.

Kirjutan siia uuesti. Otsin inimesi kellel on huvi rattamatkast. Järgmisel suvel plaanis teha jalgratta matk Eestist Türki ja tagasi. Tahaks saada kokku kuskil 5–6 inimest, kes oleks sellest huvitatud ja tahavad liituda. Jalgrattamatk on pikaajaline ca2–2,5 kuud. Meiliaadres on rapla1(ät)hot.ee . Huvilistele seletan ka, mis mina tahaksin sellel matkal saada ja ootan ka teiste huvisid!

Kas keegi oskab öelda mis ilm on aastaringselt Türgis mustamere poolel? Mis on seal kehtivad seadused ja kombed. Kas seal on suured mäed ja kuidas seal on telkimistingimused?

muhahaa anna oma msn või midagi sellist, (koma!) et ma saaksin sinuga ühendust pidada.(punkt!) Minu mail on rapla1@hot.ee või mozillaboy@hotmail.com

!

See välismaa sõit huvitab mind, (koma!) aga ainus asi on see, (koma!) et pean edasi tagasi sõitma rattaga, (koma!) kuna majanduslik seis ei lubaks mul busside ja lennukitega sõita!

!

Muhahaa mis on su planeeritav jalgratta matk suve algusel!

Olen Joonas. Olen Rapla vaba skaut 18.a. Matkakogemust on mul ümmarguselt 6 aastat. Esialgselt tahaks teha väiksemat matka sirka 5 päevast alguse aeg on veel paika panemata aga suhteliselt üsna pea. Mina tavaliselt kaasa raha ei võta need mida vaja võtan kaasa kaasa arvatud söök. Hetkel peale minu pole veel kedagi kuna ma alles hakkasin seda planeeringut tegema aga loodan et on selliseid kes on huvitatud sellisest asjast ja löövad kaasa! Rata sõidu mõtteks oleks see et kaasata teisi matkamisele ja leida endale matkakaaslast kuna on plaanis teha suuremat sorti rattarändamine.

Ise olen käinud suuremal ratta matkal ck 2500 km.

Tahaks lihtsalt võtta rattast ja kotti ja minna matkama kas Eestis või välismaale. Eestis ringi käia siis saaks kasutada RMK metsaonne ööbimiskohana ja ka vahel telkida.