holari

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud kõigile. Nüüd istume juba lennujaamas ning saame näha, mis seal on.H.

Tere!Veel selline küsimus. Kas sääskede vastu oleks mõistlik tõrje võtta siit kaasa või osta kohapealt?Samuti igasugu kõhuhädad, mis võivad kimbutada? No euroopa inimese tagumik ei pruugi kohapealse eluga kohemaid harjuda. Sellest, et des vahend siit kaasa haarata, sellest oli juba ennist juttu, seda ei pidavat kohalikud tundmaNing päikesekreem? Kas seda on mõistlik muretseda kohapealt või kaasa vedada? Ja lisaks, kas seal on tavaline, et laps on ka rolleril? Olen näinud palju, kus terve perekond ja sea põrsas, kõik mahuvad ära. Kuidas seadusesilm sellele vaatab? Olen nüüd palju lugenud ja see rolleriga saarel ringi sõitmine tundub väga ahvatlev. Seda, et see pisut kummaline valge inimese jaoks, seda tean. Aga rattaga sõit on selge, elu väga armas, lähtuvalt sellest turvatunne on piisav.H.

Tänud, ma vahetasingi hotelli ära, võtsin umbes lennujaama ja linna vahele, ranna lähedale, umbes selle eelpool mainitud venelase koha lähedale. Päris linna ei tahtnud, kuna vahemaad väikesed, siis ehk on rahulikum. Tagasiside järgi pidi ok olema. Elame näeme.See takso äpp võiks hea olla. Pean proovima.Kusjuures hea näpinäide on see poodide asi, poleks selle peale tulnudkiH.

Tänud vastajatele.Mis vaktsiinid on vajalik teha ja mida tuleb kindlasti teha? Lugesin, et seal pole vajalik peale A hepatiit midagi muud.Selline küsimus veel, kuidas seal rahaga on? Kas saab palju maksta kaardiga, mida ma ei usu, või peaks EUR kaasa võtma ja kohapeal vahetama? Kuidas mõistlik?Ja lisaks, kuidas seal poodidega on, et süüa osta, kas õlut müüakse ka poes? Jaa mis mind pani veidi muretsema, bronnisin hotelli Bookingust, ma üldse ei süvenenud, aga hakkasin tingimusi lugema, et lapsed et saa seal toas peatuda, kuna pole võimalik lisa voodiks. Poiss pole veel kordagi oma voodis maganud ja ma üldse ei pööranud tähelepanu, Euroopas pole kunagi probleeme olnud, et pisike laps kaasas. Kuidas seal? Ja veel üks küsimus, kuidas seal tänaval hindadega, kas tuleb tingida  poole peale või see ajaraiskamine ja hinnad on nn. Fikseeritud? Pean puuviljasid silmas, mida tänaval saab ostaH.

Tere.Mingi ime läbi sai ostetud TUI lend sinna sarele. Väljalend 28.02, kohapeal 15 päeva, pole väga aega olulist infot koguda. Reisime oma väikese perega, pundis ka 2a poisiklutt. Põhiline küsimus, millega seal turvaline kolmekesi liigelda, rolluga vast ei saa nii või on olemas ka selliseid varjante? Peatume hotellis nimega Huu Le Hotel, see asub lennujaamast umbes 10km kaugusel. Kuidas saab lihtamalt hotelli? Millist transporti eelistada? Millist transporti eelistada, kui tahaks minnarahvusparki javeeparki? Kuidas eelistada söömist, et tagasitulles ka raha alles on? Meil ei ole hotellis ühtegi einet. Mida kindlasti tasuks külastada? Seal veel zafari parkJagage palun nâpunäiteid, pole turvalisest Euroopst eriti väljas käinud.ParimatHolari

Miks valisime Hotelli, sest tundus odavam, kui arvestada hommikusööki ja muud ja mu venekeel ei ole kuigi tingimissõbralik:D JA üks koht mida vaatasime, oli JUBE, koer elas kah seal ja aina lõugas, tulime selg ees tagasi. Mul on plaan, et võtamegi seekord ööbimise Nidasse või sinnakanti, tundub nagu selline tore ja vaikne koht puhkamiseks.

Tere! Olen igal aastal selle reisi ettevõtnud, küll mitte kaheksa päeva, aga kolm ööd umbes. Alati oleme maganud Palangal Hotellis. Käinud läbi terve selle poolsaare risti põikki, delfinaarium on äge ja meremuuseum, nõiamägi ja veetnud aega Palanga peatänaval. Ega seal vist muud ole, kui kena loodus ja sõbralikud kohalikud, mitte ei arvesta rahamaiaid Politseinike, kes Sind igal võimalusel natuke vaesemaks teevad. Aga nüüd see aasta on plaan minna 10 juuli ja tagasi ei tea millal. Aga mõte vist rohkem ööbimisega Kura säärel mõnes toredas majakeses ning seoses sellega oleks mulgi soov saada inimeste soovitusi ja näpunäiteid ja kontakte. Hotelle leiaks isegi.

Holari

Tere!

Selle 1.25 tunniga jõuad sealigale poole ja sildid on vägagi korralikud nii, et sellepärast, et maha jääksid pole küll mõtet pabistada, juhul, kui lennuk muidugi õigeaegselt jõuab, aga vahel on nad vastutulnud, kui peaksidki PISUT hilinema, siis edasine lennuk ootab kenasti kõik pardale, seda teadustatakse siis lennukis.

Tere reisihimulised! Planis minna autoga Jõuluvana juurde, seda küll tegelt näitlikult, aga siiski. Ma ei tea, kas see olek suht hull plaan, aga plaan siis kas Novembri lõpp või detsembri algus autoga põhja sõita, plaanis oleks vb Serena ka suusatada ja nautida kohalikku talve, kuigi õige aeg (sügisel) kahjuks ei olnud võimalik minna, siis oleks soov see nüüd teha. Kas on keegi käinud ja oskab aidata, kus oleks mõistlik peatuda ja ööbida, soov need kämpingud. Lühike aga segane jutt, aga kel juba palju ja mõte ei ole enam terane. Holari

Sooviks sõitta 12 september- 15 september

Tere reisihuvilised!

Mure on järgmine, kuna suur soov Mallorcale sõita, aga vähe on saada norm hindadega sõitte ja paljud firmad seda üldse ei paku, otsisin kah erinevaid broneerimis süsteeme kasutades, aga ikka tuli pileti hind 5000-6000 näo kohta, mida on selgelt palju. Kas siin oleks mõni kogenum inimene, kes saaks piletitega aidata, andes vihje, kust peaks tellima. Ja samuti majutust soovitada, mida võiks broneerida. mõne hotelli aadress nt? Mis oleks mõistliku hinnatasemega ja rahuldavas seisukorras, nagunii seal ei kavatse aega veeta eriti. Sõidu aeg oleks umbes 14 september või pluss miinus paar päeva ja kohal võiks olla vähemalt 7 ööd. Igasugune väike vihje ja abi oleks vägagi teretulnud.

Holari ja Veronika

holari@gmail.com