holari

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
0 meeldimist
2 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Miks valisime Hotelli, sest tundus odavam, kui arvestada hommikusööki ja muud ja mu venekeel ei ole kuigi tingimissõbralik:D JA üks koht mida vaatasime, oli JUBE, koer elas kah seal ja aina lõugas, tulime selg ees tagasi. Mul on plaan, et võtamegi seekord ööbimise Nidasse või sinnakanti, tundub nagu selline tore ja vaikne koht puhkamiseks.

Tere! Olen igal aastal selle reisi ettevõtnud, küll mitte kaheksa päeva, aga kolm ööd umbes. Alati oleme maganud Palangal Hotellis. Käinud läbi terve selle poolsaare risti põikki, delfinaarium on äge ja meremuuseum, nõiamägi ja veetnud aega Palanga peatänaval. Ega seal vist muud ole, kui kena loodus ja sõbralikud kohalikud, mitte ei arvesta rahamaiaid Politseinike, kes Sind igal võimalusel natuke vaesemaks teevad. Aga nüüd see aasta on plaan minna 10 juuli ja tagasi ei tea millal. Aga mõte vist rohkem ööbimisega Kura säärel mõnes toredas majakeses ning seoses sellega oleks mulgi soov saada inimeste soovitusi ja näpunäiteid ja kontakte. Hotelle leiaks isegi.

Holari

Tere!

Selle 1.25 tunniga jõuad sealigale poole ja sildid on vägagi korralikud nii, et sellepärast, et maha jääksid pole küll mõtet pabistada, juhul, kui lennuk muidugi õigeaegselt jõuab, aga vahel on nad vastutulnud, kui peaksidki PISUT hilinema, siis edasine lennuk ootab kenasti kõik pardale, seda teadustatakse siis lennukis.

Tere reisihimulised!
Planis minna autoga Jõuluvana juurde, seda küll tegelt näitlikult, aga siiski. Ma ei tea, kas see olek suht hull plaan, aga plaan siis kas Novembri lõpp või detsembri algus autoga põhja sõita, plaanis oleks vb Serena ka suusatada ja nautida kohalikku talve, kuigi õige aeg (sügisel) kahjuks ei olnud võimalik minna, siis oleks soov see nüüd teha. Kas on keegi käinud ja oskab aidata, kus oleks mõistlik peatuda ja ööbida, soov need kämpingud.
Lühike aga segane jutt, aga kel juba palju ja mõte ei ole enam terane.
Holari

Sooviks sõitta 12 september- 15 september

Tere reisihuvilised!

Mure on järgmine, kuna suur soov Mallorcale sõita, aga vähe on saada norm hindadega sõitte ja paljud firmad seda üldse ei paku, otsisin kah erinevaid broneerimis süsteeme kasutades, aga ikka tuli pileti hind 5000-6000 näo kohta, mida on selgelt palju. Kas siin oleks mõni kogenum inimene, kes saaks piletitega aidata, andes vihje, kust peaks tellima. Ja samuti majutust soovitada, mida võiks broneerida. mõne hotelli aadress nt? Mis oleks mõistliku hinnatasemega ja rahuldavas seisukorras, nagunii seal ei kavatse aega veeta eriti. Sõidu aeg oleks umbes 14 september või pluss miinus paar päeva ja kohal võiks olla vähemalt 7 ööd.
Igasugune väike vihje ja abi oleks vägagi teretulnud.

Holari ja Veronika

holari@gmail.com