Kitty123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suured tänud neile, kes mind siin rahustasid ja nõu andsid...Täna hommikul ulatati üle minu ukseläve kaasapandud turvaümbrikus kaks viisaga passi. Nüüd ei jää muud üle kui reisi oodata...Ilusaid saabuvaid pühi!!!

Seda tracking numbrit mul pole, et jälgida saadetist tagasi Eestisse. Kas seda on üldse võimalik saada? Ega ometi ei küsita saatkonnast??? Ma olen selline nati pabistaja, uurisin juba kiirpassi tingimusi :)

Tõepoolest, need puhkused on neil välja toodud ja ma sellega kursis. Õnneks on reis jaanuaris ja selles mõttes aega on...Panin neile passide tagasi saatmiseks maksikirjaga kaasa 10 EUR ja kas tõesti selle raha eest panevad passid teele tavalise postiga, mitte mingi ekspressiga??? No loodame ikka parimat :)

No mul viisa taotlemine nii ladusalt läinud ei ole. Saatsin kõik dokumendid saatkonda 25. novembril ja praeguse seisuga pole passe tagasi saanud. Kohale on saadetis jõudnud. Kas keegi oskab mulle öelda, kust ma saaksin kontrollida, et kas saadetis on postitatud ja hakkab juba tagasi jõudma?