KaisaP

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
13 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tore kui sul mõnus reis oli. Mul veel paar nädalat ootamist :) Tegelikult oleks minul sulle mõni küsimus veel. Äkki annad oma meili ja ma kirjutan sinna?

Sul on suhteliselt õigus. Hirmuati jah sellise jutuga. Hetkeks olen juba pisut targemaks saanud ja ei usu enam kõike. Suuri reisikotte pole plaanis ka kaasa tassida.

Tundub, et kõik polegi nii keeruline kui esialgu arvasin. Suurt bussi meil vaja pole sest lähme neli täiskasvanut ja üks laps. Peaasi, et kõik autosse mahume ja auto ka punktist a punkti b viib. Ma arvan ka, et 1,4 mootor on täiesti piisav. Avastamisrõõmu palju :)

Tänan igati abistava ja asjaliku ülevaate eest. Ma arvan, et jään lootma kohapealsete autorentide peale ja ei hakka siit broneerima. Sügisel sai Korfu saarel käidud ja sealseid mägiteid avastatud. Autod olid Ford Fiesta ja Fiat Grande Punto. Täitsa kenasti saime seal hakkama. Paar koorda oli küll tunne justkui hakkab auto tagurpidi alla minema. Mida põnevat siis veel ette võtsite?

Mul on esialgu plaanis auto rentida ja põnevamad kohad läbi sõita. Kui võimalik siis ka jeebi safarile minna. Ise asi kas Horixoni kaudu või otsime ise natukene soodsama kohaliku büroo. Kui aega jääb siis ujuks ja päevitaks ka :) Ma kardan ka ,et nädalast jääb väheks ja kunagi tulevikus tahaks veel. Esialgu käiks selle ühe korra ära.

Sammalhabe, mis siis hotellis pakutaval toidul häda oli? Ms siiski kardan ,et Korful ja Itaalias pakutava "maitsva" hommikusöögi vastu ei saa miski. :) Kas mõnel huvitaval ekskursioonil sai ka käidud?

Tänan vastamast. Tundub, et tegu on igati asjaliku hotelliga. Ma juba ootan, et saaks minema hakata.

Tuhnisin veidi netis ja avastasin Fantaasia reiside kodulehelt päris asjalikku infot erinevate Gran Canaria loodusparkide ja teemaparkide kohta. Hetkel teen omale väikese nimekirja nendest mis tunduvad huvitavamad. Kahjuks on 7 päeva lühike aeg ,et kõike näha ja kõikjal käia. :)

Ka mul on kupongid viidud ja kõik vajalik tehtud. Nüüd uurin netist põnevaid kohti kuhu sõita ja mida külastada. :)

Just sama pakkumisega läheme. Ma olen tegelikult kursis, et võime hoopis mujale hotelli sattuda. Igaks juhuks mõtlesin väikest uurimist teha. Peaasi, et on olemas peavari ja voodi kus magada :) Minek on meil 26 veebruar. Kui piletite järgi lähen, saan ka teada kuhu majutatakse. Seni olen Türgis, Kreekas, Itaalias käinud ja kõigega rahule jäänud.

Juba veebruaris saan ma teada kuidas seal on. Ma sinna hotelli lähengi ju ainult magama ja riideid vahetama :) Põhiliselt tahaks rendiautoga saart avastada ja elust rõõmu tunda.

Kas rand mis peaks hotellist üle tee olema (50 m) ei kõlba ujumiseks? Samas kui kohe samas on kiirtee siis ei pruugi seal peesitamine kõige mõnusam olla. Mul tuli selline mõte, et võtaks mõne ekskursiooni kohaliku pakkuja käest. Ega ei tea keegi seal läheduses mõnda usaldusväärset reisibürood?

Praegu ju on Selveri ja Horizon Traveli kampaania käimas. Tundus täitsa asjalik pakkumine olevat.