seenemikk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

tänan kõikki kes vastasid ....

Einark .. minu marsruut on planeeritud samaks .Riiast -Almatasse ,sealt Karakoli lauda sõitma ....

Paluksin sinult täpset skeemi Kazastani transiitviisade ja kõrgõstani viisat taotlesid ... ette tänades ....

Palun igasugust infot Kõrgõzstani kohta.

Minu plaan minna talvel suusatama Karakoli ja ka natuke ringi rännata . Hetkel olen vaadanud lende läbi Moskva kuskil 7000 eek . Riga -Moskva. Moskva -Riga. Palju reisibüroos viisa tegemine läheb ?

Vabandan, et pole reisikirjeldust siia üles riputanud. See on alles valmimis järgus, kes tahab midagi teada, võib mulle esitada küsimusi personaalsele maili aadressile: human@hot.ee Seniks aga riputan üles oma sõbra ja reisikaaslase fotosessooni Iraanist: http://heikkileis.ee/fotod/iran2009/

Niisiis olen juba tagasi Iraanist. Sai käidud nii Dizinis lauda sõitmas, kui ka Pärsia laheääres peesitamas. Kokku 2 nädalat. Kus olla ja mida vaadata on seal küllaga.

Tänan kõikki väärdusliku info eest... Kas oleks veel mingeid soovitusi , mida võiks Iraanis vaja minna ,või oleks hea teada .. Lendan 24 veebruar

Pane passid tähitud kirjaga teele Soome poole, kaasa veel Soome mark tagasisaatmiseks, täidetud viisa ankeet, lõivude makseoopiad. Eestlasele on viisa 15 eurot. Varu aega ummbes kuu ja viisad sul kodus. Ise lendan 24. veebruar.

Egas keegi tea kuidas Iraanis mobiilsidega lood on , kas levi hea ? Kas vastab see tõele ,et Iraanis räägitakse palju ka venekeelt?

tänan kõikki kes viitsis vastata , igast infost on abi ..

Kas oskab ka keegi veitsa valgustada . Kuidas ööbimisega väljaspool teherani on , kas odav ? ja kas keegi oskab ka midagi kõrbete kohta mainida ?