moorten

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ja nüüd siis ausalt CLIFF RESORTIST: Otsisin kohta kus Sharmis olla, lugesin siit ja reisifirma kodukalt. Tundus olevat igati ok hotell.

  1. mina läksin Sharmi Punase mere pärast - hotelli rannad alla igasugust arvestust. Hotellil kaks randa, üks Wind Beach asub Naama südames, vägagi ülerahvastatud rand, vees oli prügi. Õhtul sain teada, et teine rand veel Hadabas, kuhu viib buss kindlatel kellaaegadel. st. 9.00; 10:00 ja 15:00, tagasi 13:00 ja 17:00. Rannas puudus dušš ja WC. Rannas oli olemas pontoon, kuid seda ei tohtinud meie hotelli külalised kasutada, vette pidi minema üle rahnu. Hotell oli muidu ok. Kui lähete niisma Naama Bay-sse, siis tasub ära proovida. Kahjuks jäi Punase mere võlu seal ära.

Minu üks sugulane käis Kairos autoga. Nüüd tuleb suur AGA et araabia maadesse sisenedes peavad sul olema väga täpsed dokumendid + igast kulud. Näiteks Süüriasse sisenemisel tuli neil suur lõiv auto pealt maksta ligemale 20 000 EEK (araabiamaadesse sisenemise maks) ja pead väga täpselt uurima mis riikide kaudu kulged.