andres.a

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Af, kuna olukord oli pingeline, söövis tõenäoliselt ka asukoht sulle mällu? Ehk vaatad problemaatilise koha kaardilt välja ja paljastad koordinaadid?

Kas keegi on veel täheldanud, et Garmin pakub kohalejõudmise ajaks ulmelisi aegu? Nägin, et kui reaalselt kulus mingi teekonna läbimiseks 45 minutit (umbes 50km), siis Garmin aga pakkus 25 minutit? Nii palju kui TomTom-i aegu olen näinud, siis need on hulga reaalsemad olnud. Mõtlesin, et see Regio kaardi viga, kuid kord Itaalias käies oli ühes autos samuti garmini navi, kus kahjuks samamoodi pakuti saabumise ajaks kõvasti varasemat aega.

Soov oleks üks pisike jõulukink teha hilistes neljakümnendates, Eestis liiklevatele automatkasellidele. Kuna tõenäoliselt vajatakse vaid kaardirakendust (ei ole erilised tehnika-fännid), siis igasugused bluetooth-võimalused huvi ei paku, siis võiks vist vaadata TomTom One mudelit. Ise olen natuke kasutanud TomTom'i ja Garmin XT-d Regio eesti kaardiga ning oma kogemuse põhjal tundub TomTom lihtsam. Samuti oli positiivne see, et TomTomil oli hästi palju huvipunkte, Regiol aga vaid Wifi ja bensiinijaamade info vist. Kas on kellelgi kogemusi keskeas inimestele kingitud navigaatoritega? Kuidas on seade omaks võetud? Kuna siin on hõigatud välja ka uus kaart TomTom'ile aastaks 2009, siis ise praegu Garmini poole ei vaataks.