Strider

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Rändtirts, TomTom GO töötab suurepäraselt ka välise SD kaardiga. Siiski, et kasutada suueremaid kui 2GB kaarte, pead installeerima uuema Navcore, seda pakub välja ka TomTom Home rakendus. Enne on soovitav kogu olemasolevast Tomtomist teha varukoopia arvutisse. Seda mitte Home-ga vaid Windowsi failimanageriga, seejuures pead jälgima, et süsteemifailid oleks nähtavad.

Põhimõtteliselt on kaks viisi lisakaardi kasutamiseks. Kas kopeerid kaardikataloogi uuele SD kaardile ja muu jätad 720 sisemisse mällu (kaarte saab navis ümber lülitada) või kopeerid kõik sisemise mälu failid SD kaardi peale ja lased sinna ka uue kaardi. Kui süsteem on SD kaardil, siis boodib 720 alati sealt. Üldiselt tuleks kasutada 720-s nii kiireid kaarte kui võimalik, soovitavalt Class 6 kaarte.

TomTomis saab olla aktiivne vaid üks kaart. Seega kui sul on lisaks laaditud Alpi piirkonna kaart, siis selle aktiveerides näed ainult seda kaarti. Ja kui aktiveerid oma seadmega kaasatulnud kaardi, ei näe sa Alpi kaarti.

Tundub, et EA pagasiinfo lehel on tehtud muudatus sellepärast, et SAAB 340 puhul oli enne ka piiriks 45x35x20 cm. Ju siis leiti, et kui kõiki informeerida uuest mõõdust, siis on "lollikindlam". Eelmisel pagasiinfo lehel oli kaks mõõtu: 56x45x25 cm (pikkus-laius-kõrgus) ja 45x35x20 cm, see viimane SAAB 340 jaoks. Uues versioonis on ainult üks mõõt: 45x35x20 cm (pikkus-laius-kõrgus). Kui see on nii, siis miks ei seleta EA inimestele asju ise (ja arusaadavalt)?

Lahtiseks jäävad ikka selle Bombardieri käsipagasi maksimummõõdud.

Lahe. Minu käsipagas on mõõtudega 55 x 38 x 20. Kas EA seda siis salongi ei lase ja käseb registreeritud pagasisse anda? Enamus lennukompaniidel on käsipagasi mõõduks 115, IATA soovituslik mõõt on 56 x 45 x 25 (pikkus-laius-kõrgus) (http://www.iata.org/whatwedo/passenger/passenger_baggage/check_bag.htm).

Oleks sümpaatne, kui EA selgitaks tavareisijatele näiteks oma blogis, mis siis juhtma hakkab. "Aprillinalja" kokkukirjutamiseks ju aeg leiti.

Kas keegi pole juhuslikult leidnud lahendust probleemile, kui Tomtom GO 720 koos NavCore ver. 8.302-ga ei taha luua üle telefoni sinihamba GPRS ühendust. Vanema Navcorega (7.221) GPRS töötas, kuigi pidi ootama ära pika "wizardi" timeoudi. 8.302-ga tuli ka pikk paus telefoni GPRS-ga paaritamisel, kuid siis tuleb veateade ja ühenduste ei looda. Operaatoriks on EMT ja telefon on Nokia Symbianil baseeruv seade.

Huvitav on ka see, et dockis olles ei saa läbi GPS emulaatori ka onlain-teenustele (ilmateade jne.) ligi, vastuseks on "serveri viga". Vanema Navcorega töötas ka see featuur ...