Meribel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Üldiselt on Kuveiti eraldi viisat vaja aga ma soovitan sul igaks juhuks Kuveidi saatkonda (vist Saksamaal asub meile láhim) helistada ja küsida üle. Kuna sa transiitsoonist válja ei lähe, siis ehk pole vajagi mingit viisat. Lennujaam on seal suht pisike.

Ja kes rannahütis siiski peatuda ei soovi ja on Morgijmi kandis vöib ka kodumajutust proovida. Paar seltskonda on käinud ja rahule jäänud. :)

Meribel

Hei seiklejad,

Uus hooaeg peagi algamas ja kes peavad seljakotimatka plaani ja soovivad kodumajutust. Siis taas tuletan end meelde! Tel. 5097948

Päikest, Meribel

mnjaa.. Goa on 4 aastaga ikka väga muutunud... kahjuks... Ma käisin esimest korda seal 6 aastat tagasi ja viimati möödunud aastal ja no nagu öö ja päev. Esimest korda käies olid öised rannareivid..kus olid nn.vahid paigas, kui politseireid möödas....pandi kõllid tööle ja pidu hakkas pihta... varajaste hommikutundideni ja nii erinevates randades. Ühest peost tüdinenud- istud motika selga ja põrutad järgmisse randa - vahepeal küsid mööduvate kohalike käest kus miskit toimub... väga chill olemine. Olen taas minemas nädala pärast ja kuulsin kohalikelt et vabaõhu peod olla puha ära keelatud... :(((

Meil on sealkandis maja ning hetkel satime seda nii, et saaks nn.seljakoti seiklejatele valja rentida... Plaanime juurde pakkuda ka rollerite renti, rendiauto voimalust jne. Olen jaanuaris Goas, tagasitulles loodan varskemat pildimaterjeli jagada ja ka infot rendihindade jms. kohta. Kui on aga huvi, palun jata mulle oma e-mail vms. siia :) ning ma kontakteerun.

...kas keegi on ka kodumajutusest Goas huvitet? Põhja-Goas, Morgim ja Arambol randade lähistel?