trip-krainetrip-ukraine-dark

ilbert

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

kanaarid. eesti mõistes suvesoe. isegi kui on 1-2 pilvisemat päeva selle aja jooksul.

see varguste jutt tenerife kohta on küll alatu laim. pole veel juhtunud ühelgi kanaari saarel midagi ebameeldivat ja ometigi seitse korda käidud seal. loll saab kirikuski peksa, nagu öeldakse ja ripakil asjad varastatakse ära igal pool, ole sa või türgis.

Ungari:) aga seal on sel ajal ikka väga soe tavaliselt.

mis jutt see on, et tenerifel pole eriti soe? olen käinud jaanuaris veebruaris ja märtsis ning ei saa öelda, et oleks vahet olnud. alati on olnud miinimum 21-22 plusskraadi ja seda päeval ja varjus muidugi. päike on seal vägagi soe ja terav meie mõistes. lisaks on seal ääretult turvaline ja mugav lastega reisida. dubais pole käinud, aga seal on ikka hoopis teine kultuur ja tavad. tenerifel sõida kas või viimane nurgatagune läbi omal käel.

Hea uudis muusikasõpradele :) Sama koht ja iga päev kell 21:30 alustavad - soovitan soojalt!

Ei tea, kas veel esinevad. Vist veebruaris minek ja üle-eelmisel aastal jättis see bänd lihtsalt ülihea mulje :)

GC-l on mägiteed tunduvalt järsemad ja kitsamad. Eelpoolmainitud tee Masca külla Tenerifel on köki-möki võrreldes teega, mis läheb Playa del Inglesist CG-l otse üles mägedesse.

Sai just sealt tuldud. Täiesti normaalne koht ööbimiseks.

Kui sa ainult päikest tahad, siis pole ju küll end mõtet uue kohaga vaevata, aga söök on täpselt nii soodne kui ise tahad. Praed kuskil 5-10€ sellistes suuremates söögikohtades. Poes hinnad samasugused kui meil, suures poes odavamadki. Pea kõigis pakutavates odavama klassi hottellides on ka kööginurk.