jones28

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tegime ka otsuse ja ostsime samale lennule piletid, kuna hind sobis ja Vietnami reisist olin varemgi mõelnud.  Kui on soovi, siis võime mõtteid vahetada. Minu meiliaadress on jones28@hot.ee.

Uuriks kuidas teil 4a laps reisi üle elas meil sama vana laps ja kahtleme kas ta suudab kolm päeva järjest ikka sõita?

Käisime siin aasta tagasi Sri Lankal ja samuti kasutasime mitmeid kordi ühistransporti ja võtsime ka takso ekskursiooniks ja ütleks nii, et ega sealne liikumis kiirus on terve saare ulatuses 50km(linnades täänu ummikutele veelgi vähem) tunnis ja teed on sõidukeid väga täis nii et taksoga võidad sa ainult bussi peatuses seismise aja. Mida muidugi soovitaks et seal ka sellised marsamõõtu bussid mis mahutavad vähem rahvast ja seega peatusi vähem. Ja kohaliku taksojuhi leiad enamus hotellide juurest kui hätta jääd. Rongiga ise ei sõinud, kuid tean et sinna lõunasse viivat raudteed remonditi ja see ei toiminud, kuid nägime et lõunaasse sai just valmis miski kiirtee järsku saate isegi seda kasutada.

USAst vist ei tohiks olla mingitki ühendust Kuubaga sest need ju vaenujalal olevad riigid, samuti ka USA dollar on seal kõrgema komisjonitasuga.

Aasta tagasi Gran Canarial(Puerto Ricos) oli: 1.Söök keskelt läbi 10 euri nägu ja joogi eest paar euri juurde. 2.Takso pealeistumine vist miski 2-3 euri ringis seal sees ka mõni kilomeeter sõitu ja siis lisandus kilomeetri tax mida ei mäleta enam. 3.Autot ei rentinud aga mäletatavasti üle 40 euri 4.Joogid pigem kallimad kui meie baarides 5.No ega sealt midagi odavat poest osta polnud, kui siis võib leida vähe erinevamat kaupa kui meilt 6.Ei ostnud ja ei tea.

Käisin küll seal mail mitu aastat tagasi, kuid sealsest reisibüroost kohapealt eelbronniga oli odavam kui hotellist endast ja arvatavasti ka Eestist võttes. Kaugemate sihtide jaoks soovitaks ikka ühistransporti seal vägagi head turisti bussid ja see suht soodne. USD seal kasutada mõttet pole ikka Euri ja samas ega kaardi pealt raha välja võttes ka midagi hullu polnud.

Kaardi pealt raha väljavõtmine on teenustasuga 10 protsenti väljavõetavast summast, kuid oma kaardi saldoteatist vaadates ei tundunud see väga palju erinev sellest mitmest vahetusest tingitud kursside vahest.

Kui lapsed suht valivad toidu suhtes ja te pole AI hotellis siis tuleb neid söögikohti rohkem valida , sest paljudes söögikohtades minule kui täiskasvanud inimesele ei olnud toit meelt mööda , soovitaks hotelli restoraane need suht tasemel.Ja nendes nö valuuta poodides ka suht nigel valik, mitte selline nagu meil vene ajal oli.

Lugesin ka selle reisikirja läbi ja kuna ise olin ka samal ajal Kuubal, aga nähtavasti erinevates kohtades ja niipalju vist peaks lisama, et nende bussi piletite ost bussijaamadest oli tõesti keeruline nendele, kes hispaania keelt ei valda ja minu lahendus oli osta neid ikkagi reisibüroodest (ntx see cubatur ja üks oli veel), kus sai ikka kõik ära räägitud ka inglis keeles ja samas Havannast sai Varadeerosse hotelli transferiga. See tundus palju mugavam olema, sest et Havanna bussijaam asus ikkagi päris kaugel mereäärsest linna keskpunktist. Ja Havanna suuremates hotelides need bürood või siis infopunktid täitsa olemas.

Paar aastat tagasi küll otselendu Goast polnud, siis sai lennata läbi Mumbai või Bangalore, siis uurisin seda kohalikust reisibüroost ja hind oli umbes 5000 eeki ja samuti müüdi seal ka kohapealset majutust. Kuid nähes antud linki järsku nüüd siis on tehtud ka otseühendus.