Britkin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

16 meeldimist
8 postitust
56 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kogu meie reisiseltskond 7 inimest on Novatoursilt raha tagasi saanud. 

Avalduse esitasime aprillis , raha laekus 6. juuli 100%. Tegemist oli Bulgaaria pakettreisiga mis pidi toimuma 24.05.2020

Tez tours maksis raha lubatud ajal tagasi, ehk siis 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist.

Meie paketireis 24.05 Bulgaariasse tühistati 24.04. Lubati raha tagasi kanda kuna ei soovi jääda ootele.

Luhtre Turismitalu Raplamaal

www.luhtre.ee

Praeguseks on Luhtrest saanud paik, kus on suurepärased tingimused seminaride ja firmaürituste pidamiseks. Meil peetakse aastas kümneid pulmi, mitmeid sünnipäevi, suvepäevi ja talvepäevi. Suurepärane toit ja väga korralikud majutusvõimalused on meie edu pandiks.

Talu juures on sportimisvõimalused: kvaliteetne tenniseväljak, korvpalliväljak ja võrkpalliplats.

Meil on hästi hooldatud 1,4 km pikkune metsarada mis on tähistatud päkapiku sildikestega. Mõnus aega veeta ja nautida linnulaulu.

Viimasel ajal on talus veel valminud uus saunamaja privaatse mugava kaminatoa ja kööginurgaga, valmis on uhke peosaal 100 inimesele ning avatud uus kompleks peamajas 6 toa ja sviidiga.

Majutame kuni 75 inimest! 

Meil on ka Facebooki  leht- Luhtre Turismitalu

Ootame teid väga külla!

Me olime sel aastal nädala Khao Lakis. Arvestama peab, et kallim kui mujal Tais. Rannad väga ilusad, meile meeldis White Sand Beach. Tasub külastada Tsunami parki ja turgu. Kummaline aga turul hinnad kallimad kui Krabil tänavatel. Uurisime ka Similani tripi kohta, hind oli alates 3800 bahti ja kirjelduste järgi jäi minemata. Saari peaks külastama vist omal käel mitte gruppidega. Seal pidusid ei toimu , rahulik puhkuse koht. Tellisime kahekesi privaat minibussi Phuketile. Maksime 3500 bahti ja käisime terve päev Phuketi erinevaid paiku uurimas. Mõistlik ongi bookida privaat trippe, nii näed rohkem ja saad külastada neid kohti mida ise soovid.

Krabilt Khao lakki bussiga sõit kestis 2,5 tundi. Oleneb liiklusest.

Poda ja Tup saarel hotelle ei ole aga seal on lihtsalt mõnus valgel liival natuke lesida , nautida helesinist vett ja värvilisi kalu snorgeldades uudistada. Samuti leiab saarelt suuri varaane.Paadiga Ao Nangist 15 min sõitu. Arvestama peab rahvuspargi maksuga. Sel aastal oli 400 bahti nägu.

Ei pea minema tuuriga, võib vabalt omal käel kohale sõita.Tuuril on vähe aega ja peab kõigiga arvestama ajaliselt.

Minule meeldis väga Phi Phi View Point ja Ao Nangist minnes Poda ja Tup Island,

Kas Khao Lakis saab mõnusalt ka jalgrattaga ringi liikuda või peaks tingimata selleks rollu rentima, et midagi toredat iseseisvalt näha?

Võin soovitada, kirjutasin teile sõnumitesse.

Broneerisime mõned aastad tagasi nende kaudu reisi Küprosele. Kuu ennem reisi tuli info, et vastutav reisikorraldaja läks pankrotti ja reisi ei toimu. Pöördudes Top 10 ne poole saime ainult vastuse, et see ei puuduta neid ja ajage asju firmaga kes pankrotti läks. Saan aru, et see nende süü ei olnud kuid suhtlemine Top 10-ga oli väga ebameeldiv.

Vabandust kui see postitus kedagi häiris aga kuna pole plaan Krabile minna vaid otsin nüüd majutust Phuketile siis sellest ka uus teema . Mis teha kui meeldib puhata kord aastas :)

Ma olen käinud 8 korda Egiptuses ja 6 korda Türgis. Enam ei soovi. Novatours teeb Kuubale läbi Soome lennu. Ja kuna nüüd hakati tegema Kuubale ja Dominikaani paketikaid siis sooviks ka infot kui kellelgi oleks jagada. Lähimad kohad kõik läbi käidud.

Mul on sama küsimus. Kas tasuks osta kalli raha eest 5 tärni kõik hinnas paketti? Kui minna lihtsalt lesima ja puhkama.

Mees80- meie saime Phi-Philt ikka väga laheda elamuse. Olime seal esimest korda. Ööbisime ühe öö ja hotell ei olnud midagi suurepärast aga peale pidu kõlbas ära magada küll. Kõik elementaarne oli olemas. Kiirpaadiga käisime läbi põhilised saared. Öösel ämbrijoogid, limbo ja tulemöll. Kui varem ei ole näinud siis soovitan küll. Öösel 30 kraadi sooja, lõbusad inimesed ja maitsev toit- no miks mitte seda kogeda?Hommikul 8.30 kõndisime rahulikult View Pointi -kõik minu pildid on tehtud nii, et taustal pole ühtegi hiinlast. Vaateplatvorm oli täiesti tühi. Mina oleks seal max 3 ööd ja siis läheks edasi. Vanus meil 40 ja pole erilised möllumehed aga siis sai ikka pidutsetud sajaga.Igakell lähen tagasi.

Kui lendate Phuketile siis soovitan väga ühendust võtta https://phuket.ee/ lehelt Andresega. Käisime temaga Phi-Phi tripil ööbimisega. Elu lahedaim kogemus, kiiret meil küll kuskile ei olnud. Seltskond oli 12 inimest ja saime mitu uut toredat sõpra.Ao nangis ööbisime 2 nädalat Krabi Resordis. Super ilus koht ,ainuke hotell millel oma privaatne rand. Vesi jah ei ole kõige selgem aga ujuda oli mõnus.

Olen käinud Sharmis 5 korda, mitu neist dets, jaanuar. Päeval on väga soe aga kui 15st päike pilvetaga siis ikka jahe, jope seljas. Merre pole saanud kuna alla 20 on minu jaoks külm. Pruuniks saab ikka.Tuleks valida hotell kus on soojendusega bassein, see päästab olukorra.

Hea point Token556- ka nii võib olla ja arvestan sellega.Ja nii oligi. 200 euri pileti hinna vahe. Tänan.

Ma väga tahaks näha neid pakkumisi mis on alla 800 Tallinn Soome Krabi, no mitte ei näe neid  jaanuariks. Kõik on kas läbi BKK ,FRA, või Doha.Hetkel kõige soodsam mis leidsin on üle 900

edreams pakub hetkel lendu Helsinki-Doha-Krabi jaanuariks 539 euri pilet.Ja Helsinki-Krabi 712 euri pilet. Kas tundub usaldusväärne, on kellelgi kogemust?

Minu küsimus oligi selle mõttega ,et ei iial ma ei sõidaks nelja või viie lennuga Krabile. Aeg liiga kallis selleks ja just sellepärast ma uuringi siin, et kes on käinud Finnairiga ,kas teevad ka soodukaid?