Britkin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
3 meeldimist
2 postitust / 11 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Me tahaks Villa rentida aga nüüd mõtlengi, et kus saarel seda teha. Ao Nangis on super hinnaga ja väga ilusaid. Lebotaks seal mingi aeg siis külastaks Phi-Phi saart ja läheks Koh Lantale lebosse. Kui lennuki aeg tuleb siis tagasi Ao Nangi mõned ööd. Me üle kolme ööbimiskoha ei tahaks.

Pidutsejad ja rolluga sõitjad me pole. Pigem kuskil paigas ilusas kohas ja siis päevaseid trippe ise paatidega teha. 

MinnuMannu-see kõlab nagu meie plaan.  Kui tagasi oled anna teada kuidas see plaan toimis. Kuna meil veebruaris minek siis jõuab veel plaane muuta kui vaja.

Mulle tundub, et tänu teie soovitustele valimegi Ao Nangi ja Koh Lanta ööbimiseks. Sealt siis saab edasi trippima juba minna :) Tänan

Tänan kes vastasid. Mõtlemegi kus pikemalt viibida, sest osad soovitavad väga olla pikemalt just Phi Phi saarel. Midagi veel ostetud ei ole aga tahaks ilusat ja lõõgastavat puhkust. Nagu juba ütlesin siis olemegi sellised imelikud, et sõidame võõrale maale, kaugele aga väga midagi teha ei viitsi vaid pikutada ja lõõgastuda. 

Meie lähme järgmine nädal Lõuna-Goasse. Pole kuulnud, et sel ajal seal sajaks. Odav on seal kindlasti.

Meie tegime Novatoursi kaudu, 79 euri nägu, laiskus mis muud.

Need kes lähevad kas mõistlik on Eestis raha vahetada või kohapeal? Tundub, et Tavid enam ei vaheta ruupiaid

Sellisel ajal , eelarvega ja nädalaks vist ainult Egiptus. Kuigi käisime jaanuaris ja jube külmad tuuled olid. Kanaaridele saaks vist ka aga arvan,et ainult hommikusöögi paketiga sel juhul.

täpsustuseks veel ,meie käisme ka klubis West End,seal toimuvad ka 24 tunni peod,lahe koht.

Anjuna rannas on Curlise baar seal on üle õhtu pidu,kell 18 hakkab ja kell 00 lõpeb,Goa trance super.Ja siis iga pühapäev on pidu Hill Topis ka goatrance aga seda peab nägema.