Britkin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
9 meeldimist
4 postitust / 21 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Veebruaris on Türgis veel külm.Tenerife Adeje piirkond ehk siis juba soe.Dubai ka variant.

Krabil järjest langeb,täna on kurss 35,6

Me oleme hetkel Krabil kahekesi kaks täiskasvanut.Hommikusöögid on hinnas aga lõuna ja õhtu sööme alati väljas.Elame Ao Nangis. Kuna me tarbime ka alkoholi ja tunneme ennast igati mõnusalt ning säästu reisi ei tee siis keskmine õhtusöök meile koos jookidega on umbes 800 BHT.Need muidugi restorani hinnad.Tänavalt saab alati kõik odavamalt.Pannkoogid tänavalt on 50 BHT.Railay beachil olid toidud odavamad kui Ao Nangis.Siin kuurort ja kõik ongi kallim.7 eleveni poest saad võiku 20BHT iga.Kõik oleneb mis on eelarve ja võimalused.Restoranis üks vähk maksab 1500 BHTi.Rannaääres kokteilid 100 ,baaris 200-500.Ämbrijook liiter 300-500.Jäätis tänaval 50.

No vot, keeruline värk eks Mart T? Poole aastaga ikka plaanid muutuvad ja kuna läheme hoopis kahekesi ja jaanuaris siis tulid jah teised plaanid.

Ei pea minu pärast väga muretsema kuigi olen tänulik. Lähen ja naudin oma reisi ja kui soov võin tagasitulles muljeid jagada :)

Ehk nüüd kommenteeriks ka keegi kes on reaalselt Koh Lantal ööbinud , hotelli hindega 9+ ja hinnatase ikka "soodne". Oleks isegi ehk huvitatud.

Pakun, et luksuslikuks lebomiseks , alla 100 euri öö,kõrgetasemel teeninduse ja super resorti sellistel tingimustel ikka Tais ei leia. Aga mine tea?

Teemaalgatajale julgen soovitada Koh Lantal villat,Phutara Lanta Resort - Koh Lanta. Tuttavad on seal ka ööbinud ja väga kiitnud.

Avaneb uues aknas 4 tärniga  See on eelistatud majutusasutus. Seal pakutakse külastajatele suurepärase teeninduse ning väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega positiivseid kogemusi. See majutusasutus võib maksta Booking.com-ile veidi rohkem, et selles programmis osaleda.
 

Tänan muretsemast. Just Luxury Grand Villa meil ongi võetud.Usun, et Krabilt minnes leiab ka muid saari kui Lanta saared ja saame ilusti puhata ja mängida. Hinnang " rumalalt reisima" on ikka igaühe isiklik arvamus ja nagu eelnevalt ka kirjutasin, kelle jaoks rumal kelle jaoks ideaalne puhkus. Samuti ei plaani me kodus olles kogu reisi ette vaid lihtsalt loeme erinevaid arvamusi. Puhkus mis on jooksvalt kohapeal planeeritav või mitte planeeritav ongi meie valik ja meile see õige. Olen ka arvamusel, et väga vale oleks lugeda ainult teiste halbu kogemusi ja siis jätta sellepärast kuskile minemata. Olen seda omast käest kogenud. Samuti on vastupidi. Kõik ikka teevad ise omad valikud, vead või õiged otsused. Ma lõpetan siinkohal kommenteerimise sest postitaja kindlasti ei kirjutanud seda vestlust mõttega, et keegi siin jagelema hakkab. Ilusat Tai reisi kõigile!

Eestlaste kommentaarid mis iganes teemade all kipuvad millegipärast olema väga kritiseerivad teiste suhtes. Huvitav miks see nii on? Kõik ju reisivad täpselt nii targalt või rumalalt kui nad oskavad ja maksavad täpselt nii palju raha kui rahakott lubab. Miks ma ei osta odavaid lende on minu enda põhjus . Selle reisi eest maksin 1600 euri nägu koos hommikusöögiga. Selle sees on ka otselend Finnairiga Soomest ja transfeer hotelli ja tagasi. Samuti honeymoon pakett hotellis. Bookingu pildid panin kuna Aurinkol oli vähem pilte selle hotelli kohta. Siit on alati tore lugeda teiste kogemusi ja kohti kuhu minna. Sain siit palju mõtteid milliseid saari külastada. Meie jaoks ei ole probleem, et Krabil on inimesi, see ainult tore. Selleks ongi väiksed saared kuhu minna ja pildistada kohti kuhu ei jää need kiilakad pead peale. Samuti kui lugeda kommentaare nii Krabi kui Lanta kui ka Railayse saare kohta .leiab ka arvamusi seinast seina. Olgem ikka sallivad ja jagage rõõmsalt oma kogemusi mitte ära halvustage teiste arvamusi. Selleks see Trip vist ju ongi või....? 

Rändurile- Meie ostsime oma reisi Aurinko kaudu. Kellele soodne , kellele mugav. Ei ajanud väga hinda taga , oleme sellised mugavad puhkajad.

Lendame alati teise maailma otsa põhiliselt magama ja leboma. Matkajad me ei ole kuid alati vaatame midagi toredat. Plaan külastada mõningaid saari aga muidu lihtsalt süüa, juua ja tsillida. Ja muidugi kui bookingu kaudu võtta siis meie tellitud toa eest võib maksta ka 180 euri öö :)

Me tahaks Villa rentida aga nüüd mõtlengi, et kus saarel seda teha. Ao Nangis on super hinnaga ja väga ilusaid. Lebotaks seal mingi aeg siis külastaks Phi-Phi saart ja läheks Koh Lantale lebosse. Kui lennuki aeg tuleb siis tagasi Ao Nangi mõned ööd. Me üle kolme ööbimiskoha ei tahaks.

Pidutsejad ja rolluga sõitjad me pole. Pigem kuskil paigas ilusas kohas ja siis päevaseid trippe ise paatidega teha. 

MinnuMannu-see kõlab nagu meie plaan.  Kui tagasi oled anna teada kuidas see plaan toimis. Kuna meil veebruaris minek siis jõuab veel plaane muuta kui vaja.

Mulle tundub, et tänu teie soovitustele valimegi Ao Nangi ja Koh Lanta ööbimiseks. Sealt siis saab edasi trippima juba minna :) Tänan

Tänan kes vastasid. Mõtlemegi kus pikemalt viibida, sest osad soovitavad väga olla pikemalt just Phi Phi saarel. Midagi veel ostetud ei ole aga tahaks ilusat ja lõõgastavat puhkust. Nagu juba ütlesin siis olemegi sellised imelikud, et sõidame võõrale maale, kaugele aga väga midagi teha ei viitsi vaid pikutada ja lõõgastuda. 

Meie lähme järgmine nädal Lõuna-Goasse. Pole kuulnud, et sel ajal seal sajaks. Odav on seal kindlasti.

Meie tegime Novatoursi kaudu, 79 euri nägu, laiskus mis muud.

Need kes lähevad kas mõistlik on Eestis raha vahetada või kohapeal? Tundub, et Tavid enam ei vaheta ruupiaid

Sellisel ajal , eelarvega ja nädalaks vist ainult Egiptus. Kuigi käisime jaanuaris ja jube külmad tuuled olid. Kanaaridele saaks vist ka aga arvan,et ainult hommikusöögi paketiga sel juhul.

täpsustuseks veel ,meie käisme ka klubis West End,seal toimuvad ka 24 tunni peod,lahe koht.

Anjuna rannas on Curlise baar seal on üle õhtu pidu,kell 18 hakkab ja kell 00 lõpeb,Goa trance super.Ja siis iga pühapäev on pidu Hill Topis ka goatrance aga seda peab nägema.