Britkin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
14 meeldimist
7 postitust / 46 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Broneerisime mõned aastad tagasi nende kaudu reisi Küprosele. Kuu ennem reisi tuli info, et vastutav reisikorraldaja läks pankrotti ja reisi ei toimu. Pöördudes Top 10 ne poole saime ainult vastuse, et see ei puuduta neid ja ajage asju firmaga kes pankrotti läks. Saan aru, et see nende süü ei olnud kuid suhtlemine Top 10-ga oli väga ebameeldiv.

Aitäh info eest berlyka.

Vabandust kui see postitus kedagi häiris aga kuna pole plaan Krabile minna vaid otsin nüüd majutust Phuketile siis sellest ka uus teema . Mis teha kui meeldib puhata kord aastas :)

Ma olen käinud 8 korda Egiptuses ja 6 korda Türgis. Enam ei soovi. Novatours teeb Kuubale läbi Soome lennu. Ja kuna nüüd hakati tegema Kuubale ja Dominikaani paketikaid siis sooviks ka infot kui kellelgi oleks jagada. Lähimad kohad kõik läbi käidud.

Mul on sama küsimus. Kas tasuks osta kalli raha eest 5 tärni kõik hinnas paketti? Kui minna lihtsalt lesima ja puhkama.

Mees80- meie saime Phi-Philt ikka väga laheda elamuse. Olime seal esimest korda. Ööbisime ühe öö ja hotell ei olnud midagi suurepärast aga peale pidu kõlbas ära magada küll. Kõik elementaarne oli olemas. 

Kiirpaadiga käisime läbi põhilised saared. Öösel ämbrijoogid, limbo ja tulemöll. Kui varem ei ole näinud siis soovitan küll. Öösel 30 kraadi sooja, lõbusad inimesed ja maitsev toit- no miks mitte seda kogeda?
Hommikul 8.30 kõndisime rahulikult View Pointi -kõik minu pildid on tehtud nii, et taustal pole ühtegi hiinlast. Vaateplatvorm oli täiesti tühi. 
Mina oleks seal max 3 ööd ja siis läheks edasi. 
Vanus meil 40 ja pole erilised möllumehed aga siis sai ikka pidutsetud sajaga.Igakell lähen tagasi.

Kui lendate Phuketile siis soovitan väga ühendust võtta https://phuket.ee/ lehelt Andresega. Käisime temaga Phi-Phi tripil ööbimisega. Elu lahedaim kogemus, kiiret meil küll kuskile ei olnud. Seltskond oli 12 inimest ja saime mitu uut toredat sõpra.

Ao nangis ööbisime 2 nädalat Krabi Resordis. Super ilus koht ,ainuke hotell millel oma privaatne rand. Vesi jah ei ole kõige selgem aga ujuda oli mõnus.

Olen käinud Sharmis 5 korda, mitu neist dets, jaanuar. Päeval on väga soe aga kui 15st päike pilvetaga siis ikka jahe, jope seljas. Merre pole saanud kuna alla 20 on minu jaoks külm. Pruuniks saab ikka.Tuleks valida hotell kus on soojendusega bassein, see päästab olukorra.

Hea point Token556- ka nii võib olla ja arvestan sellega.

Ja nii oligi. 200 euri pileti hinna vahe. Tänan.

Ma väga tahaks näha neid pakkumisi mis on alla 800 Tallinn Soome Krabi, no mitte ei näe neid  jaanuariks. Kõik on kas läbi BKK ,FRA, või Doha.Hetkel kõige soodsam mis leidsin on üle 900

edreams pakub hetkel lendu Helsinki-Doha-Krabi jaanuariks 539 euri pilet.Ja Helsinki-Krabi 712 euri pilet. Kas tundub usaldusväärne, on kellelgi kogemust?

Minu küsimus oligi selle mõttega ,et ei iial ma ei sõidaks nelja või viie lennuga Krabile. Aeg liiga kallis selleks ja just sellepärast ma uuringi siin, et kes on käinud Finnairiga ,kas teevad ka soodukaid?

Sellepärast ma ju küsingi, et pole nõus läbi Rootsi ja Doha minema. Olen kursis nende lendudega mis teevad mitu vahemaandumist ja neid ma ei soovi. Olen tänulik, kes oskavad otselendude infot jagada. Jälgin ise ka igapäev.

Kas Qatar mitte ei tee alati Dohas vahemaandumist? 

Kati Eier- Kas Qatar läheb siis Soome- Phuket? Ma ei ole leidnud sellist lendu.

Kui endal fantaasiast jääb puudu siis mina soovitan broneerida Phuket.ee kaudu mingi tripi. Meie jäime küll väga rahule. Võtsime Phi Phi tripi aga neil palju võimalusi kuhu trippima minna. Kõik on eesti keeles, väga mõnusa kiirkaatriga ja väikse seltskonnaga. Uued sõbrad ka garanteeritud.

Mina läksin Tallinn-Soome-Goa, Finnairiga. 

Goas on hotellides ja ranna kohvikutes igal pool wifi olemas. Rannas tuleb igas kohvikus küsida oma parooli ja seda jagatakse rõõmuga.Meil oli tahvel kaasas sai kõik vajalik tehtud.Kohapeal olemas sigaretid. Kohalikud täitsa ok ja umbes 2-3 euri pakk.

Mainin veel juurde, et kui osta tänavalt paadi trippe siis väga kergesti kaubeldav on hinnast pool alla. Nt kui meie 4 saare tuuri eest küsiti 1600 nägu siis meie maksime 700 nägu. Alati tuleb kaubelda. samuti tuleb jälgida, et selle hinna sees oleks ka Rahvuspargi hind. Mõned pakkujad seda ei lisa, et tekitada odava hinna efekt.

Meie saabusime paar nädalat tagasi samast piirkonnast. Elasime Ao nangis, paadid liiguvad Railayle 8.00-16.00. Peale nelja enam Railayle ei sõida. Lõuna ajal on sealt Ao Nangi natuke keeruline pääseda sest keegi sellel ajal väga ei soovi saarelt lahkuda. Kui natuke oodata ja 8 inimest koos siis paat liigub igal ajal. Edasi-tagasi sõit 200 kohalikku raha. Mina üle kahe öö seal ei ööbiks aga kui siis Railay Bay Resort and Spa hotellis. See on kohe rannas kui paadi pealt maha tulla. Hinnad olid seal väga head, isegi soodsam kui Ao Nangis kohati. Lisan ka meie lemmik restorani pildi, see kohe selle sama hotelli kõrval rannas. Rand võib olla seal kohati väga üle rahvastatud kuid võib ka vedada. 
Meie taotleme hetkel sellise koha kaudu.

Samuti selline koht nagu www.lennuabi.ee
Kui lend hilineb rohkem kui 3 tundi siis saab kuni 600 eurot inimese kohta tagasi. Kui tegemist ilmastiku probleemidega siis ei saa arvatavasti midagi. Meil tegemist tehnilise rikkega.

Veebruaris on Türgis veel külm.Tenerife Adeje piirkond ehk siis juba soe.Dubai ka variant.