irxlill

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Olin ise 3a.-sega hiljuti Hurghadas, poiss möllas dusi all nii, et polnud vähe, eks läks seda vett suhu ka. Mina usun, et pigem tuleb kõhuhäda toidust ja pisikeste kombest oma käsi suhu toppida, pole ju võimalik iga sekund käsi pesta. Aga minul oli kaasas Oriflame käte desinfitseerimisvahend, kogu pere kasutas seda hoolega. Lõhnab hästi, aga jätab kätele veidi kibeda maitse, st pisipõnn näppe pärast suhu ei topi. Ja kõigil oma Egiptuse reisidel olen profülaktikaks kasutanud kohalikku ravimit Antinal(norm hind 5 LE), täiskasvanule 1 tbl enne sööki (piisab hommikul ja õhtul) ning suureks rõõmuks avastasin, et sama asi on olemas ka väikelastele siirupina(selle hind 12 LE). Meie peret kõhuprobleemid ei kimbutanud.

Olen ise kolm korda Hurghadas olnud ja kõik reisid El Daharis Ketšupi poest võtnud (asub kohe Triton Empire Three Conors) vastas üle tee. Kõik toimis suurepäraselt. Buss oli alati kokkulepitud ajal hotelli ukse juures ootamas, mingeid viivitusi polnud. Hinnad olid OK ja seltskonnaks pigem sakslased ja rootslased ka poolakaid, aga mitte venelasi. Ka minu tuttavad on sealt reise võtnud ja rahule jäänud.

Tänu nõmedatele kommentaaridele ei julgenud pikka aega ka ise seda hotelli valida, nüüd olen sealt tagasi. Inimesed, ma ei saa aru mis teil häda on! Olen olnud Hurghadas juba kuus korda ja väga paljusid hotelle näinud, Charm Life on päris normaalne, see on ikkagi ju 3* hotell, siis ei tasu sealt ka enamat loota. Kogu meie grupp jäi rahule, koristati iga päev, "koduloomi" ei olnud, toidu valikust leidis alati midagi sobilikku. Eriti aga tasub kiita animatsiooni gruppi, väga lahe seltskond. Kui on kaasas väikseid lapsi, siis just seda hotelli soovitan kindlasti, siin on olemas eestikeelne lapsehoid ja palava päikese eest on laste jaoks mõnus mängutuba. Reisile minnes tasuks kaasa võtta ikkagi hea tuju ja juba enne reisi valida oma nõudmistele sobiv arv tärne hotelli nime taga.