Vana_Isemotleja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen aastaid mõelnud talvitumisest Kanaari saartel ja oktoobri teine pool sobib ka mulle. Olla seal vähemalt osa talve, sest penskar ei pea kuhugi kiirustama ja saab olla kaua. Kindlasti Tenerifel, kus on olemas eestlaste kogukond, Teide vulkaan-observatoorium-rahvuspark... Ja Jaak Mosin elab lahedasti ära 260-eurose pensioniga. Kindlasti läheksin matkavarustusega, nii et enamuse öid oleksin telgis. Vähemalt kord nädalas tahaksin siiski olla kusagil hostelis ja kasutada internetti. Linnad mind ei tõmba, aga Gomera oleks kindlasti huvitav vaheldus. Ei taha kellegi külge klammerduda ega soovi kaaslast, kes minu külge klammerdub. Kui tekivad erinevad huvid, siis eraldun. Saan ka üksi hakkama.

Mul on teised plaanid, kuid Bulgaariat soovitan väga. Toidu ja majutuse hinnad on seal soodsad ja praegu peaks olema parim aeg - puhkuste hooaeg on läbi, kuid suve on veel terve kuu. Kas täpsustaksid kohta, kuhu lähed restaureerima? Matku olen nautinud mägedes, puhanud Musta mere ääres.

Teatan, et olen leidnud toakaaslase.

Triin, tänan väga hea suhtumise ja kiire reageerimise eest! Reisile tahan igal juhul minna. Loodan, et keegi märkab mind siin ja saadab mulle sõnumi. Huvitav, et samal ajal pakub Eastcon mulle lausa tasuta Türgi reisi, ainult lennupiletite eest tuleb tasuda 299 eurot. Küllap oleks ka see väga hea reis, aga mulle piisab Kapadookiast. Meie reisil on pisut ettearvamatuid kulusid, aga supersoodne lennuhind kaalub need üles ja väike tagavara on ikka olemas.

Lähen Türgi-Kapadookia reisile 3.-10.12.2014. Printisin kohe voucheri, mida keegi pole soovinud ja 25.09 saatis Wow Travel mulle broneeringu kinnituse. Olen üksi, aga "Soovides majutuda üheses toas, kehtib lisatasu 99 € ühe reisija kohta" ja eelistan juhuslikku toakaaslast. Wow Travelilt pole rohkem infot laekunud, nende kodulehel http://www.wowtravel.de/estonia/ on ainult Saksamaa kontaktid. Siin on Cherry Türgi pakkumine aastanumbri 2013 all! Oleks teine minusugune, saaks võib-olla kokku leppida. 68-aastane rahulik mittesuitsetav mees.