Sylly

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

4 meeldimist
4 postitust
23 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Lisan oma kogemused Bulgaaria autorendist Nessebaris 2014a. Autorent asub hotelli Marieta Palace'ga samas majas rahavahetuspuntis CROWN (ümber nurga teiselpool maja). Auto toodi järgmiseks hommikuks kokkulepitud ajaks hotelli ette, leping kirjutati kohapeal valmis, maksin sularahas. Tellimisel võeti tagatis 20 kohalikku, mis lepingu vormisamisel tagastati. Autol oli liikluskindlustus,kaskokindlustus (ilma omavastutuseta),kiirteede maksumärk. Ainuke, mis oli oma vastutusel olid rehvid. Nende purunemisel või vigastamisel maksad ise.Leping kehtib 24 tunni kaupa. Võtsime hommikul (hotelli eest) 9.00 lootsime enne 20.00 tagasi jõuda, et auto üle anda, helistasime ja loovutasime auto 9.00 järmisel hommikul samast hotelli eest. Kütuse paak oli täis ja tagastasime täis paagiga, seda kontrolliti. Kõik käis väga ruttu. Parkimine hotelli ümber tasuline, tulime õhtul tagasi ja Reception ütles, et hotelli elanikele on parkimine tasuta, pandi mingi lipak auto peale.Soovitan CROWN autorenti, turvaline ja lihtne, tuntud ja tunnustatud firma Bulgaarias.

Lisaks autorendile: Bulgaarias on kombeks rendiautosid ära vedada, ametlikult. Põhjuseks- lihtsalt segas liiklust. Seepärast soovitan parkida võõras kohas tasulisse parklasse- turvaline ja mitte eriti kallis ca. 1 EUR/t. Puksiire on igal pool liikumas.Vene või inglise keelega saab igal pool hakkama.

TO: kairilaak Meie saime päeva bussiga 50 EUR kogu mansafta kohta. Ööbisime sellises linnas nagu Kobuletti. Randa ca.1 km. Rand oli kiviklibune, seal puhast liiva vist üpris vähe. Batumis on väga kirvehinnad hotellides. Kobuletis on mul tuttav ja paigutas meid kutsekooli ühiselamusse, hommikusöök ja kohalik tšatša oli hinna sees. Samuti vedas ta meid oma kooli bussiga ringi kuhu soovisime, ka Türgi piiri äärde, mägedesse 2700 m kõrgusele. Tema kaudu saime ka Tbilisi hotelli ja Tbilisi bussijuhi koordinaadid. Soovitan soojalt seda ööbimiskohta - palju odavam. Tbilisist viib rong Kobuletti. Huvi korral anna teada.

Tere taas Annan Tbilisi bussijuhi koordinaadid. Temyr 592 77 86 71

Käisime Gruusias (8 hinge) 2015 suvel. Rong on kõige mugavam SW vagun 22 EUR. Rong ei vii Batumi linna, vaid linna serva. Takso on suht odav, kui seal on igasuguseid''hanõgisid'', ole ettevaatlik. Soovitan ära käia Türgis, Batumist ca.40km piirini ja sealt 10 km taksoga ( 1 EUR) Hopa linna, riided on kõik 3-5 EUR. Kui Tbilisist tahate autojuhti võin soovitada, MB Vito kliimaga, juht endine pensionil miilits, eriti soliidne ja erudeeritud mees. Oskab rääkida ajaloost, kultuurist, usust ...Pean kodust kontakti üles otsima.

Lisaks autorendile: Bulgaarias on kombeks rendiautosid ära vedada, ametlikult. Põhjuseks- lihtsalt segas liiklust. Seepärast soovitan parkida võõras kohas tasulisse parklasse- turvaline ja mitte eriti kallis ca. 1 EUR/t. Puksiire on igal pool liikumas.Vene või inglise keelega saab igal pool hakkama. Sylly

TO: Taluste

Autorent asub hotelli Marieta Palace'ga samas majas rahavahetuspuntis CROWN (ümber nurga teiselpool maja). Auto toodi järgmiseks hommikuks kokkulepitud ajaks hotelli ette, leping kirjutati kohapeal valmis, maksin sularahas. Tellimisel võeti tagatis 20 kohalikku, mis lepingu vormisamisel tagastati. Autol oli liikluskindlustus,kaskokindlustus (ilma omavastutuseta),kiirteede maksumärk. Ainuke, mis oli oma vastutusel olid rehvid. Nende purunemisel või vigastamisel maksad ise.Leping kehtib 24 tunni kaupa. Võtsime hommikul (hotelli eest) 9.00 lootsime enne 20.00 tagasi jõuda, et auto üle anda, helistasime ja loovutasime auto 9.00 järmisel hommikul samast hotelli eest. Kütuse paak oli täis ja tagastasime täis paagiga, seda kontrolliti. Kõik käis väga ruttu. Parkimine hotelli ümber tasuline, tulime õhtul tagasi ja Reception ütles, et hotelli elanikele on parkimine tasuta, pandi mingi lipak auto peale.Soovitan CROWN autorenti, turvaline ja lihtne, tuntud ja tunnustatud firma Bulgaarias.

Sylly

TO: Karrruuu

Käidud ja väga rahul. Käisime kahe perega, kummaksi üks laps (11+14) kaasas. Hotell on tip-top, söögid küll suht ühetaolised aga nälga ei jää. Meil oli hommiku- ja õhtuasöök paketis. Mahlad (õuna ja apelsini)suht vesised, normaalne masinakohvi. Hotelli teisel küljel käisime paar korda lõunatamas, nime ei mäleta, aga söögid normaalsete hindadega ja head. See on see koht kus akna peal on air-condition. Kõige parem seal kana nelja-juustu kastmega (hind 7.80 kohalikku ca.3.90 EUR). Raha tasub vahetada kohapeal, palju parem kurss kui Eestist vahetada (50 EUR = 96-98 kohalikku).Nessebari vanalinna ca.2 km.Seal poode ja turge hullupööra palju, kaubelda suurt ei anna 40 kohaliku juures 1-2 kohalikku alla. Hinnad suht soodsad 30-50% odavamad meie hindadest. Viin Savoy 0,5 l ca.3 EUR- ei mingit pohmakat. Rand peeneliivaline kuid suht tormine eriti kalda ääres. Tasub osta oma päikesevari (12-15 kohalikku). Rannas varjudega platsid tasulised (vari 8-10, tool 8-10 kohalikku).Tasuta platsid ilma atribuutikata täitsa olemas. Vesi soe 26-28, õhk oli üle 30 kõik päevad.Auto rent al.25 EURI/päev, suurem 8 kohaline 50 EUR/päev, võtsime üheks päevaks, liiklus täitsa normaalne. Nessebari sissesõidul suur toidupood (nagu meie Maxima XXX). Jala hotellist kaugel ca.5 km, bussid sõidavad sinna (1 raha kohalikku). Hotelli katusel välisbassein veidi jahedama veega ja varikatuste-lamamistoolidega tasuta. Katusebaar suht kallis, oma jookide tarbimine keelatud, baarman korjab joogid ära. Kui midagi küsida, anna tulla.Head reisi!

TO:thypouses Olin jah Sharmis, ilmad olid fantastilised 24-30 C, enne seda nädal sadas põhjas lund (eelmine lumi oli 112 a tagasi)

Tulin 29.12 Egiptusest, Kui pikale reisile ei lähe, pole viisat vaja. Keegi ei küsinud ja turismifirma soovitus oli, et pole vaja kui kuurordi piirkonnast välja ei lähe. Head päevituse nautimist

TO: Kssss Tänud lühiinformatsiooni eest. Kelle käest seda ''Pool view'' tuba küsida?

Aqua Blu Sharm. On keegi lähiajal käinud seal? Võiks muljeid avaldada. Olen sinna minemas 22.12.

On keegi Jõulude ajal minemas Sharmi? Nimelt ise perega seal 23-30.12.2012, hotelliks Aqua Blu. Kaasas 8 aastane poiss, ehk on keegi veel samaealise lapsega, lapsed saaks omakeskis mängida. Olnud seal hotellis 4 aastat tagasi ja jäin rahule.Aasta tagasi olin samuti Sharmis, küll teses hotellis.

Goadventure tagastas kogu Egiptuse ärajäänud reisi maksumuse täishinnas

Goadventure täitis oma lubaduse ja maksis Egiptuse ärajäänud reisi tagasi kogu summas nelja päeva jooksul avalduse esitamisest krooni pealt.

Lootus pole veel kustunud. Saatsin broneerimiskeskusele Mallorca küsimise aga seda hotelli seal ei pakutud. Pakutakse alternatiivi aga kuhu ja millal-seda ei märgitud. Saatsin maili vastu, et olgu siis alternatiiv ja pakkugu kuhugi. Jään ootama vastust...

KI Olen samuti KI ohver, kuid ühe reisi sain ikkagi tehtud sügisel Malta'le Lennu pidi küll ise orgunnima aga hotell oli tõesti tasuta. Ühel päeval moositi ostma holelli osakut, kuid otsi lolli ... On veel teine reis - Mallorca'le kuid sellega pole veel midagi peale hakata. Saatsin sügisel Mallorca tellimuse kuid ilmnes, et liiga vara. Broneerida saab 6 kuud ette Saatsin nüüd broneeringu tellimuse kuid vastust pole veel. Kui broneerimiskeskus ei vasta saadan otse hotelli maili.

TO: Niile Delta Oleme tulemas kolme perega ja lastega Sharmi 19.02-26.02 Asume Shores Amphoras Tule käima ja näed tõelisi eesti mehi

  • 372 50 13 104

Olen jus Alanya-sse minemas 06.10. Kus kandis need poed asuvad

Olen minemas Türki. Tripi foorumite järgi pidavat Türgis kuld odavam olema. On kellelgi kogemust, palju hinnavahe on ja kui usutav on Türgist kulda soetada?

Johannakkk Tänud vastuse eest. Olen minemas sinna veebruari lõpus.Trip kajastab seda hotelli väga vähe. Kaasas on ka 4 aastane laps. Kõhuprobleeme polnud? Paljud kurdavad selle üle. Kas veepargi piletud kuuluvad sinna hotelli paketti? Kannatab sel võtta rendiroller või mingu muu liikumisvahend või on liiklus nii hull, et ei tasu? Kaarti vaadates on see suvitusrajoon päris pikk mererannal. On selt midagi osta soodsamalt- nahk, juveelid, riided,jalatsid ? Kas kohalik jook on joogikõlblik?