swifty

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
16 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Et riiki uuesti siseneda, peaksid USA'st eemal olema 3 kuud, väike kõrvalepõige teise riiki ei aita.

Teine võimalus on järgmine kord lihtsalt viisa taodelda ning jääb alles võimalus pikendust taodelda.

Just, juttu oli võimalustest, seega oma faktivead ja muu vingumise võid järgmine kord endale hoida.

Vihjeks, Kõu modem on odavam, ning nüüd pakuvad seda üldse poole hinnaga.

Et veidike norida, siis 500 kbit/s (0.5 mbit/s) on Eestis 2/3 majapidamistes tavaline kiirus ;)

Ja Kõu pakutav kiirus on 2 mbit/s, ja mõtlesid sinagi 3 mbit/s, mitte 3 mb/s, mis oleks 30 mbit/s.

Ääremärkusena mainin, et 500 kb/s on kiirem kui 3 mbit/s, aga niisama lahmida ja vinguda on tore, või mis? ;)

Või, et võimalikult ruttu ja võimalikult odavalt? Jäta unistused, kullake.

Miks ei ole? Korralik haridus ja töökogemus. Või on härra asylum'il nii suur USA'sse kolimise kihk peal, et oled nõus selleks kõigest loobuma ning seadust rikkuma?

Ei ole see USA midagi imedemaa, ning kui ikka väga tõsist põhjust selleks pole - pole vaja unistada.

Üldiselt on näitlemine kaasa sünnitud anne ja mingid programmid siin küll ei aita ja USA ka asja ei ilusta, st. nn karjääri sul lihtsamaks ei tee. Seega igati mõttetu plaan raha raisata.

Kullake, mine ja loe http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

gov e. government on USA ametkondade ametlik domeen, ära usu oma .com, .org ja .info lõpuga lehti, mille eesmärgiks on sinusuguste naiivitaride petmine ja raha teenimine.

Tolli ei huvita üldse, kuhu minek, kauaks ja kelle juurde, nad tegutsevad puhtalt järgides enda sisetunnet ja harva ka tuju. Ja juba see, et keegi sellise asja pärast muretseb, näitab, et neil on siiski põhjust midagi karta ja tagasaisaatmine on üpris tõenäone.

Ära riku inimeste american dreami!

Kui sa ei ela just USA's ega oma töö- ja elamisluba, pole sul mingit lootust USA'sse müüjaks saada, karm, aga tõsi - see on elu. Mitte ükski pood ei hakka enda aega ega ressursse raiskama välismaalase peale (juhul, kui ei kandideeri juhtivale kohale kontoris ega oma muljetavaldavat haridust/cv'd), kel pole mitte mingit töö- ega elamisluba.

Ma ei teagi kust alustada.. kes rääkis sellest, et klienditeenindaja ei pea oma tööd tegema?

Ja mis ajast sa võid minna kõrgkooli 4 klassi haridusega? Mõned postitused eespool sa kilkasid, et uurid asja, mitte nagu mõned meist, tundub, et sa siiski ei uurinud/uuri, või mõtlesid hoopis mõnda NYFA pakutavat lühikursust? ;D

Ning kui sulle on meeldinud näidelda alates 5-aastasest saati, siis ma oletan, et sa oled osa võtnud näiteringidest ja tegutsenud selle suunas - või ei? Vastasel juhul võid ennast juba maha kanda.

Ma ei taha su illusioone küll rikkuda, aga hakka lõpuks oma reaalset elu elama, ei ole mõtet kulutada aega ja energiat võimatule. Ja miks sa arvad, et ilukirurgia (maksumusest oled teadlik?) sinust näitleja teeb, kui enne seda puudus näitlemiseks vajavad oskused ja välimus? Ning lapsnäitlejad on olnud lihtsalt andekad ja õigel ajal õiges kohas - pole neist keegi filmikoolis käinud, näitlejaks sünnitakse.

Ning ma ei tahtnudki sinu Transpordikoolis saadavat haridust solvata, aga miks sa arvad, et sa lööd sealt saadud haridusega välismaal läbi, eriti kui õpe keskkooli baasil keskendub teil põhiliselt erialale? Sa ei löö välismaal läbi, kui juba isegi Eesti helgemad pead näevad roppu vaeva, et üldse üle piiri heasse kooli õppima pääseda, rääkimata seal hakkama saamisest.


Väike ääremärkus: mis see rate.ee siia puutub? Ning kahju, et langesin vaidlema minnes sinu tasemele.

Mis asi rikub nende mainet? Kui nad julgevad vastata grammatiliselt vigastele kirjadele? Esiteks, see on nende siseasi, mis ei saa mitte kuidagi nende mainet rikkuda, väga lihtne põhjus, juhul (üldjuhul siiski vastatakse... kui kiri on vähemalgi määral enam-vähem arusaadav), kui nad ei vasta, ongi aja puudumine ja/või viitsimatus.

Igatahes, asja juurde, uus kasutaja nagu ma olen, ning see on esimene teema mis silma jäi, mis siis, et vaikselt silmasin, aga nii mõndagi hakkas häirima.

Ehk käin nüüd siit tulevaga kellegile pinda või solvan sind - aga oled sa mõelnud, kes sind sinna USA'sse ootab, eriti kõrgkooli? Kas sa ei karda, et sinu Transpordikooli haridus (juhul kui keskkooli baasil) jääb selleks liiga nõrgaks? Transpordikool, USA ülikool, filmindus - kus siin loogiline seos on? Transpordikooli läksid ilmselt põhjusega, et gümn. kerge jalaga läbi joosta? Ja huvi filmikooli vastu tuleb ilmselt vanusest? Või keegi kuskil rääkis? Tulevad meelde ajad, kui ise lapsena kosmonaudiks saada tahtsin. Huvitaks sind filmindus - oleks sa Transpordikooli asemel valinud teise kooli/eriala ja/või vaataksid Balti Filmi-ja Meediakooli poole.

Tuli küll segane ja kohati agressiivne jutt - aga kokkuvõtteks, unusta oma USA unelm, hakka õppima ja küll vanusega kasvades saad isegi aru mida ja miks sa siiski õppida tulevikus tahad, USA ja ny filmikool on hetkel pelgalt su ajutine unistus.