MariSoot

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olav on seal olemas, kuid olge tema päev merel paketiga väga ettevaatlik. Eelmisel reedel (17.dets.2010) oli laevareis asendatud nt päev beduiinide rannas paketiga, aga maksis sama palju. Näha sai ühte riffi. Ei saa öelda, et oleks selle snorgeldamisega rahule jäänud. Ootasime siiski lubatud päeva laevaga merel... Samas soovitan tema sõbra Tonyga päeva kõrbes väga- sealsed kanjonid ja mägedes turnimine olid tõeline elamus. Soovitan ise Tonyga kokku leppida. Selle hind oli 20 EUR / inimene. Super! Aga leppige Tonyga ise kokku! Ei ole mõtet Olavi kaudu asja ajada.

Tere. Reisi ostes Olavilt uurige enne täpselt järgi, mida ta teile müüb. Meie saime just eelmisel nädalal haleda tünga. Ostsime päev merel, kuid reaalselt oli asi päev beduiinide rannas ja snorgeldamiseks 1 kaldaäärne riff. Aga raha kogus ikka nagu päev merel reisi eest. Soovitan olla ettevaatlik. Eestlase parim toit on eestlane! Samas soovitan väga päeva kõrbes Tonyga. See oli super. Tony numbri saab ka Olavilt. Soovitan ise Tonyga aja ja koha kokku leppida,et kus kokku saate - vähem segadust. 4-5 tundi mägedes, kanjonites ja maksab see 20 EUR inimene.

tulime laup 18.dets Sharmist. Rannad olid kinni, ujuda sai kõhuni ulatuvas vees rannas. Snorgeldamas käisime Olaviga, mis oli meile suureks pettumuseks. Nädal aega oli juttu päevast merel laevaga. Reaalsuses oli sõit bussidega Sharmist välja Dahabi poole ja snorgeldama mindi kaldalt. Toit oli beduiinide poolt- täielik saast. Raha küsiti küll nagu laevaga snorgeldamise eest, aga elamus oli niru. Esiteks pidi keegi asju valvama - beduiinid kottide ümber. Vaadata oli ainult ühte riffi seina.Seega, kes plaanib lähiajal Olaviga nn päev merel võtta, siis soovitan uurida järgi, mida ja mis hinna eest pakub. Meile oli see igatahes suur pettumus ja rahast kahju. Õnneks saime väikse soodustuse - st lapse eest, kes ei snorgeldanud, ei pidanud ka õnneks maksma. Kuid vahe on suur - kui minna ikka laevaga ja merel 3 snorgeldamispeatust erinevates kohtades, siis see kaldalt ühe riffi vaatamine on ikka hoopis midagi muud... Ja hind ei peaks küll olema sama... Meile jäi Olavist küll mulje, kui raha kogujast. Ise ta vette ei tulnud, kogus aint raha kokku. Loodan, et teistel snorgeldajatel ei õnnestu Egiptuses eestlaselt nii haledalt petta saada. Päikest!