nl

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ibis München City, A&O München Hackerbrücke Hotel http://www.aohostels.com/en/

Easy Palace Station http://www.easypalace.de/

Morromar 3 on ok - 500 m rannast asuvad nn.korterid. Puerto del Carmeni keskus asub 3 km kaugusel. 2 basseini. Flora 3 on ka ok, asub Puerto del carmeni vanas keskuses, rannani 400 m, asub mäe otsas, et kui mäest üles -alla jalutamine pole probleem, siis ok.

Selle Bellavista kohta ei leia kahjuks midagi, kas see hoopis Teneriffel ei ole?

Kaldun arvama, et parim neist kahest oleks Morromar 3

Taksod on seal ikka väga odavad, kindlasti minge vaatama loodust, see on seal super! nagu kuumasstik! Iga kell laheks tagasi...

Eelime aasta Lanzarotel käies võtsin Trip.ee kaudu ühendust kohalike eestlastega ja nad tegid mulle suurepärase saare ekskursiooni! Kui seda poleks olnud, oleks arvanud, et ah, mis seal Kanaaridel ikka nii erilist on, aga seal on fantastiline loodus! Nii et suurimad tänud kahele Lanzarote eestlasele:)

Paar suve tagasi ka Barcas koos sõbrannaga, ei juhtunud midagi, kuigi hoidsime ka silmad lahti eriti La Rambla piirkond. Samas tean ka inimesi, kes on seal paljaks varastatud, arvan, et ohtlik on öösel ja vindisina. Selle peale nad välja lähevadki ja need kõrvalised tänavad on seal ju ideaalsed mustadeks tegudeks. Aga Barcelona on kindlasti külastamist väärt! Fantastiline linn!

Kas keegi oskab soovitada mõnusat ja puhast majutust lastega perele Hiiumaal?

Kanaarid on igati lahe alustuseks! Rentige auto, vaadata on seal kyll, ilus puhas, soe juba, ookeaan, palmid....

Kanaaridel ja Marokos on raudselt sel ajal hea ilm. Itaalia on hea valik pulmareisiks ja Sorrento kant super ilus! Samas Kanaarid on ka ok valik pulmareisiks ja Hispaania hotellide seast leiab ka pärleid 2-3 tärniste seast, soovitan ainult eeltööd internetis teha. a'la virtualtourist jne Kanaarid on kõik, mis sul pulmareisiks vaja on: palmid, ookeaan, hea kliima ja mis peamine puhas! (Egiptusesse ma pulmareisile ei läheks, kui siis Niiluse kruiisile, aga see juba teine hinnaklass)

Näiteks Amsterdami kaudu sain KLM-iga odvaimaks hinnaks edasi tagasi 603 euri, lendab ka Martinair, nii et uuri nende website.