MaitN

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Parem on ühelt saarelt teisele kasvõi ujuda;) Tegelikult on AirAsia piletid samas hinnas kui praam, aga teenus on kordi parem.

Ooteruumis õhutust pole, konditsioneeri pole, mõistlikku infot ka pole. Praami väljumine hilines, infot ei jagatud, siis öeldi kohalikele kohalikus keeles, et väljumine on hoopis 100m järjekorra teisest otsast. Jooksed kohalike järel, midagi aru ei saa, infot keegi ei jaga. Tassid oma kohvrid praamile, kuid istekohad juba otsas... Siis ikka selgub, et üksikuid kohti on, istud perega üle laeva laiali. Laeva mootor annab kurdistavat müra ja vibratsiooni. Sõiduaeg üle kolme tunni, kuigi peaks 2 olema. Pagasit kätte ei saa, ootad lõputult. Sadamast (Penang) taksod otsas, selleks ajaks kui pagas käes... Kui lõpuks takso leiad siis siis küsib see oodatust 2x rohkem ja pigem jätab su ootama kui hinna alla laseb.

Kui on kõvasti aega, kõvasti trügimissoont ja kuuma ei karda siis ju võib praamiga ka sõita. Lisaks jätsime kohad enne broneerimata ja saime päevase asemel alles õhtuse praami (see oli muidugi oma viga). Sadams kohvrite hoid oli täis ja nii istud pool päeva kallist reisiaega sadamas kohvrite otsas.