muhahaa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tegelt polegi plaanis edasi-tagasi tiir teha. Plaanin sõita ainult ühe otsa sinna ja siis tagasi tulla juba mingitsorti transpordiga. Nii jõuaks kaugemale ja saaks rohkem "maailmaränduri" tunnet. Aga nagu ma juba mainisin, siis asi on alles tugevas planeerimises. Olen ka mõelnud alustada alles Poolast, aga hetkel ei ole leidnud mõnda head viisi kuidas end koos hunniku pagasiga mugavalt sinna saada. Kui minekuks läheb, siis kindlasti mööda kõrvalisi teid pidi. Eelmisel aastal olin Via Baltical ja see oli suhteliselt kohutav.

Ma ei julge hetkel oma reisiideed väga reklaamida. Tegelen ikka veel aktiivse planeerimisega. Mõte on minna lõuna suunas. Sõiduajaks olen planeerinud kuu või poolteist. Tahaks täpselt nii kaua sõita, et saaks kätte rutiini. Eelmine 2nädalane retk läks kuidagi liiga kiiresti ja sellepärast tahakski sellel aastal asja veidi suuremalt ette võtta. Suund oleks Horvaatia suunas, aga suure tõenäosusega nii kaugele välja ei jõua. Start on suve alguses, sest suve teisel poolel on planeeritud juba uus ja seekord veidi suurema seltskonnaga seiklus.

Tahaks natuke rohkem infot. Tore oleks kui sa vastaksid nii lühemalt või pikemalt mõnele küsimusele. Sellest oleks kindlasti ka teistel foorumi inimestele kasu.

Kes sa ise oled? Kui vana oled ja milline on sinu matkakogemuste pagas? Millal oleks retke umbkaudne algus? Kui kaua see võiks sinu meelest kesta? Mis on umbkaudne eelarve? Kas peale sinu on seltskond suurem? Mis on planeeritava rattasõidu mõte?

Ise olen 25M ja hetkel üritan asju nii seada, et juba suve alguses oleks suurem start. Kuhu ja kauaks, see on veel "seadmisel", aga liikumisvahendiks on jalgratas.

PS! öömaja pärast küll muretsema ei pea. RMK'l on meil tõesti luksuslikud telkimisalad ja onnid jms majakesed, aga samas saab alati telgi kusagile suvalisse võssa visata ja kõik korras.

Väga lahe on teie seiklustest lugeda. Tänud!