Tauri

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mäletan juba ammusest ajast, et Stockholmi saatkonnas läks asi kallimaks kui kohapeal (ja kuidagi ei meeldinud mulle ka see passide saatmine).

Kui sa sisened Vietnami maadmööda, siis saad 100% kindlalt viisa teha ka piiripunktis. Kindluse mõttes võid nn. küllakutse tellida interneti teel. See saadetakse sulle mailile. Trükid suvalises internetikohvikus Kambodias välja. NB! Küllakutse hind on ca 5 USD (no kui küsitakse 10 sii ka ok). Piiripeal viisa maksab ca 25USD. Saatkonnas on asi kallim. Head avastamist (ja see kohapeal ametnikega jauramine on ka omaette elamus).

Laste puhul lennureisi pärast muretsema ei pea- nad suudavad enamasti magada seal kus tukk peale tuleb ja neid ei häiri ebamugavused mis meile täiskasvanutele pikast lennureisist meelde jääb- laps mäletab pärast, et ta sõitis nii mitme lennukiga... :) Kuni aastaste laste puhul paigutatakse Teid istuma suures lennukis sektsioonide vahekohtadesse, kuhu ööseks pannakse lapsevoodid seina külge ja laps kinnitatakse suurte laiade turvavöödega- magab nagu mishka :)

Imikutega lapsevanemad lastakse lennukisse esimeste seas- siis kui ka ratastooli inimesed lennukisse paigutatakse!

Rüblikutele jagatakse tavaliselt mänguasju jm. neile põnevat!

Eksootilistes riikides nagu Vietnam pead arvestama väikeste lastega kaasnevat tähelepanu. Inimesed on eriti sõbralikud Teie vastu, kuid samas tahavad kõik paitada, musitada jne- see on ainus ja oluline peavalu sulle kui lapsevanemale.

Iseküsimus on selles, et kas laps seda sind huvitavat kultuurilist ja eksootilist eripära hinnata oskab- lapsele on oluline, et oleks soe, oleks bassein, saaks jätsi, saaks mängida ja lõbustusparkki- seda kõike on võimalik pakkuda ka lähemal- endale on jätnud just Türgi selles suhtes väga hea mulje.