Suurmaailm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Miamis sai ka võetud 4* Eden Roc, öö oli samuti 125$ + maksud. Väga korralik hotell oli siis.

Kui õieti mäletan, siis seal saab üles öelda ainult posti teel ning tekib muid jamasid, et mõtle enne läbi, kas tasub jamada "tasuta" asjadega. Ehk on ka ainult ameeriklastele.

mingi korter. Neid pakkumisi on küllalt. hotellide kohta saab hea ülevaate ka tripadvisori kaudu. Hotellidest south beachil on nt baltic hotell heade review'dega.

ja Chicagosse sain 4* wyatt koos maksudega midagi 75$ öö (mag mile, keskus). NY siis koos maksudega 115$ Hilton Millenium (täpselt selle WTC kõrval).

5 ööd 935$ Puerto Ricos ei tundu küll super hää deal. Ehk oleks mõttekam kas korter või siis nt Hilton resort selle eest võtta.

betterbidding bidontravel vms lehtedelt saab selliseid asju kontrollida. Aga väike risk jääb alati sisse. Võid ju ka lihtsalt oodata 24h ja siis uuesti pakkuda.

Oskab keegi kommenteerida, aga priceline suur oht olla vist see, et 4* asemel võib sind saata ka "upgradena" kuurorthotelli, kes siis sulle laiatab nt 100$ öö kohta "resort feed" otsa. Kusjuures selle resort fee suuruse kohta ei ole enamikes nendes resorthotellide kodukatel mingit juttu. Igaljuhul väga absurdne. Nt san juani sellise asja pärast nagu ei julgekski pakkuda.

Ise sain NY 4* Hiltoni ca 115$ öö. Chicagos vaatan veel, aga mingi 4* peaks saama jah 60-65$ öö kohta.

Seal valid piirkonna(d), kus sa tahad, et hotell asuks, tärnid ja kuupäevad. Seega ära vali piirkondi ja tärne, mida sa ei taha. See on väga lihtne.

Siit saad siiski ülevaate, et kuidas paremini pakkuda ja mis hotellid mis piirkonnas on: http://www.bidontravel.com http://www.betterbidding.com http://www.biddingfortravel.com

Hotellinimi avaldatakse pärast seepärast, et hotellid ei soovi näidata, et neilt saab ka odavamalt tube. Seega jääb see, et sa nt Hiltonisse 100$ said, teistele kaudselt salajaseks (paljud ikka foorumeid ei loe, et teiste kogemusi uurida). Ja nii on kõik häppid - hotell saab müüa oma tube ka kõrgema hinnaga ning sina saad üksikpakkumise. Teiseks võibolla kui sa hotellinime kohe näeks, siis sa ei maksakski.

See on üles ehitatud nii, et sa pakud hinna ning siis hotellid ise vaatavad, kas nad on nõus sind sellise hinnaga majutama. See käib muidugi küll siis automaatselt, et ootama ei pea tulemust. Aga piirang on see, et 24h jooksul uuesti proovida ei saa. Seega võid pakkuda küll 80$, aga sellega ei pruugi sa saada 4* ning pead ootama 24h et uuesti proovida kõrgema/sama hinnaga. Hotellinime saad teada peale maksmist.