Cheating

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui jääd hätta, siis saab alati lennujaama töötajatelt abi paluda.

Edu:)

Tere

Mul nüüd esimest korda minek Taisse, et viisa kavatsen vormistada piirilt. Küsimus oleks selline, et kas enda pildi kaasa võtmine on kohustuslik või saab selle seal kuidagi korda ajada? Paar tuttavat on öelnud, et ei ole vaja.

Tänan

Ei pea pagasit välja võtma, kui pole soovi. Seda küsitakse kohe Helsinki Check In kassast, kas soovite pagasit sihtkohas kätte saada.

2010a sõitsin ise Aeroflotiga TLL-Moskva(Estonian Air) Moskva-BKK(Aeroflot) ning tagasi täpselt samamoodi. Ma jäin Aerofloti firmaga väga rahule, hea meelega sõidaks Aeroflotiga uuesti. Mis ei meeldi on see, et Tallinn-Moskva ots tuleb Estonian Airiga läbi ajada. Ei oska öelda mis mul Estonian Ari vastu, lihtsalt tundub kahtlane, ning üritan võimalikult vähe kasutada.

Transiitviisat pole vaja. Ma ise ka kunagi pabistasin sellepärast. Kusagil oli kirjas, et vaja siis kui 24h on lendude vahe. Aga tegelikult ei tohiks abosluutselt probleemi olla kui viibid transiit alal. Ise ootasin minnes 6h BKK lendu, ning tagasi tulles ootasin 23h Moskva-Tallinn lendu. Väga suur lennujaam ja üldiselt on väga igav-väga igav koht.

Btw.. Tagasi tulles ei jõudnud pagas koos minuga eesti:) Kuid Estonian Air lahendas selle probleemi järgmise Moskva-Tallinn lennuga. Ehk siis järgmisel päeval sain ilusti kätte.

Ma ei saa ikka aru, pea valutab juba selle Tai viisa teemast:( Lasen siis Helsinkist teha endale TOURIST VISA 3 sisenemisega. Seega ma peaksin saama 60+60+60 päeva olla!? Või mille eest ma siis maksan selle 30€+30€+30€. Ning kas ma siis saan iga 60 päeva tagant seda oma kohalikus Tai linnas pikendada 30 päeva, et ei peaks VISA RUN tegema või saan seda alles viimase VISA RUNi lõpus teha? Kas ma olen õigesti aru saanud?

Tänan, see tundub jah ikka kõige mõistlikum varjant. Chiang Maist peaks see viisa run suhteliselt lihtne ka olema!? Oletame siis et kasutan seda varjanti mis just Naksitrall pakkus. Aga kui mitu lehte passist läheb kaotsi ühe visarunniga? Kas siis neli lehte? Kas ma saan kohe minna migratsiooniametisse ja lasta kahekuulisele viisale ühe kuu juurde lisada?

Ehk keegi oskab öelda kuidas oleks mõtekas endale lennupilet osta? Lihtsalt üheotsapiletit vist ei saa osta nagu ma kuulnud olen, aga ma ei ole ju päris kindel kuna ma kavatsen tagasi tulla. Aga oletame, et teen Tai Viisa, ostan One-way pileti Taisse. Siis ostan mingi odava pileti AirAsia lennufirmast kuhugile kõrvale riiki, ning teen selle viisa ka juba ära. Aga tegelikult ma sinna lennule ei lähe. Kas nii on võimalik?

Tere

Tahaksin minna Taisse(Chiang Mai linna) elama üheks aastaks või isegi kauemaks. Oletame et lasen endale teha Helsinki saatkonnas 3-kordse sisenemisega Turistiviisa millega pean siis iga 60 päeva järel tegema VISA-RUN. Kokku saan siis olla umbes 6 kuud. Aga mis saab edasi? Kas pean tulema uuesti Euroopasse, et uus 3-kordse sisenemisega Turistiviisa taotleda, või on seda kuidagi lihtsamalt võimalik kusagil kõrval riigis taotleda?

*Kas keegi on teinud endale Educational Visa ehk Non-Immigrant Type E? Oleks väga huvitatud kui kellegil on isiklik kogemus selle viisa tüübi kohta.

EDIT: Kas jälgitakse pingsalt seda koolis käimist? Tahaks ikka vahepeal mõneks nädalaks kuhugile lõunasse puhkama minna.

Tänan Ketukas.

Kui ma Ryanairi kodukalt lisan selle (2nd Checked Bag- max 15kg) juurde siis ikkagi võin kõik asjad ühte kotti pakkida? Ehk siis 35kg kokku, kui olen eelnevalt juba 20kg bookinud?

Edit: Bookisin endale teise pagasi ka juurde.

BoardingPassil siis näidatud:

  • BAG 2 - 2ND CHECKED BAG
  • BBG 1 - 1ST CHECKED BAG (20kg)

Pakin siis endale kaks pagast eraldi 15kg ja 20kg. Loodan et õnnestub:)

Tere

Ma olen ikka väga juhm ja paluks abi. Olen minemas 18.08 Tallinn - Dublin(one-way). Ostsin endale mõned päevad tagasi pileti ja võtsin endale ühe äraantava pagasi 20kg. Online Check-in on ka tehtud. Kuid nüüd asju pakkides tuleb mul selle pagasi kaaluks umbes 30kg, pluss veel 10kg mis ma saan üles võtta. Küsimus ongi nüüd selline - Kuidas ma selle pagasi üle saan viia, kas ma saan kuidagi internetist juurde maksta või saan Tallinna lennujaamas selle asja ära arveldada? Mis see umbes maksma võib minna?

Ette tänades

Ei olnud mul midagi peale Eest Passi ja Tai viisa.Ise ka enne reisi hakkasi mõtlema kas on vaja mingisugust viisat.Ning siis lugesin vanu postitusi kus oli öeldud, et alla 24h oled siis pole transiit viisat vaja.Aga see postitus oli oma 5 aastat vana. http://trip.ee/node/13515 Tagasi tulles lasin sammuti oma pagasi otse Tallinna saata.Aga tallinnast maha tulles pagast minu lennuga kaasa ei tulnud. Õnneks tuli pagas järgmise päeva lennuga:)

Hiljuti sõitsin Tallinn-Moskva-Bangkok-Moskva(sheremetyevo) -Tallinn.Tallinnas küsiti kas soovin pagasit sihtkohta või tahan vahepeal pagast välja võtta.Soovisin sihtkohta.Tallinnas anti mulle mõlemad piletid Tallinn-Moskva, ning Moskva-Bangkok.Aga Moskvasse jõudes pidin mingisuguse paberimajanduse kusagil leti taga tegema.Tagasi tulles Bangkokist sain ainult Bangkok-Moskva pileti.Ja siis Moskva lennujaamas käisin läbi transfer office´i ja sain oma Tallinna pileti kätte. Loodan,et sul pole kahe lennu vaheline aeg väga pikk kuna seal on ikka väga igav, ning pingid väga kõvad.Lennu jaamas saab maksta nii rublade kui ka Eurode eest suuremates poodides.Aga ka paljudes kohtades ei olnud kaardiga maksmis võimalust. Muidu olen VÄGA rahul Aerofloti lennuki kui ka teeninduse poole pealt.Kõige paremad toidud mis olen lennukis kunagi saanud!Lennukis oli väga palju ruumi, sain ilusti jalgu sirutada.Väga positiivsed kogemused Aeroflotiga.

Soovides head reisi!

Selline asi võiks küll olla, nagu paljudel lehtedel, et saab hinnata kommentaari, kas hea(pöial üleval) või halb(poial all). Tundub,et paljud käivad siin rohkem lugemas kui viitsivad vastata...Aga usun, et seda väikest hiireklõpsu viitsiksid paljud vajutada. Oleks hea näha kui paljud on nõus selle kommentaariga.See väärtustaks rohkem häid kommentaare ja annaks inimestele kindlasti juurde oma valikute tegemisel vms..

Arvan, et Trip.ee on väga Tip-Top foorum. Parim Eestis! Enamasti loen teiste postitusi. Olen saanud väga palju väärtusliku infot Trip.ee Foorumist.

Ainuke asi, mis tundub kahtlane minu jaoks on see, et kui mõni uustulnuk avastab Trip.ee lehkülje, ning postitab mingi teema (vahest tunned ära selle) ja arvatavasti oli see tal esimene foorum, mida luges ja ka oma esimese postituse tegi. Kui paljud ikkagi kasutavad igapäevaselt foorumeid? Pakun,et väga vähesed. Tahan sellega öelda seda, et olen näinud siin paljusi küsimusi, arvatavalt algajate poolt loodud. Kuid enamasti trambitakse sellised ennem maa alla, kui soovitakse abi anda. Võibolla olen mina ainuke, kes seda on märganud!? Aga ikkagi suurem osakaal on sellised isiksused, kes soovivad tõesti teisele inimesele oma abi ja nõuandeid pakkuda, milleks ka see lehekülg on loodud. Niisama tegelased võivad oma üleolevaid nalju kusagil mujal teha! See on muidugi minu arvamus, mis ei pruugi üldse tõene olla. Ikkagi Parim Reisifoorum Eestis!

Õigekiri nagu ikka kombeks 3+ Seniks aga meeldivaid reise teile:)