jokker777

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Agadir-mottetu koht :D Tegelikult pole ykski koht mottetu kui seltskond hea, siis alati motleb valja midagi ponevat ja Agadiri ymbrus on super. Tasub vaid linnamelust korvale astuda ja ongi ponev.

Aga paar km Agadirist valja on vaga lahedad kylad. Kus naeb paris elu. Oleneb, mida keegi otsib. Meie seiklesime kylades. Viimased 2 korda oleme peatunud Agadirist autoga u 30 min soita, teisele poole mage, seal on super kyla Taghazouti. Seal elavad hipid, rastad ja euroopa surfarid. Turistid seda kohta muidugi ei teagi eriti, ainult need, kes tahavad toeliselt surfiga tegeleda. Voi siis lihtsalt rilaxida kohvikutes, kuulates reggaet ja syya head tagine t. Alkoholi seal kylas ei myyda. Vaga sobralik rahvas ja kyla ise ka erimoodi. Paljud pered on seal oma VAN idega euroopast ja elavad seal paar kuud. Hipid on ikka veel olemas ja elavad seal kylakeses ja lihtsalt mangivad kitarri ja rilaxivad.. Ja kui paris rastamehi tahate naha, siis seal neid igas vanuses "suitsud" hambus. Koik teevad ei mitte midagi:) Kindlasti ei sobi see koht igale yhele. Naiteks: kylakene on ysna rapane, kitsed tanavatel, kassid kraunuvad, kuse ja kala hais igalpool. Vahele viskab tagine lohna.

Poodides ainult surfi stuff myygil. Ei mingit no.originaal- Dolce Cabbanat. Ei ole Prada prille myygil. Pole diskoteeki ja muud sellist jama. Ainult sook, spordivarustus, apteek, ookeani soolane ohk, reggae muusika, naeratavad inimesed, paikesest polenud eurooplased kalipsodega, purelevad koerad, naised lastega jalutamas rannas, kaamelid. Uhhhh, yhesonaga koik, mis mulle sobib rilaximisex ja puhkuseks, kus ma joudsin arusaamisele, et miks inimesel yldse nii palju ASJU on vaja. Riideid, ehteid, vidinaid ja miks peab teistega sarnane olema.

Ostke oma Dolce Cabbana riided parem Marocost 40 dirhami eest. Kui siit poest 2000 eest( minge parem reisima ja silmaringi laiendama selle raha eest ). Arvan, et saate sealt 30 kg Dolce Cabbanat 100 dirhamiga. Sorry!

Olen seal juba 2 x olnud(novembris ja veebruaris) ja lahen sinna kylasse kindlasti tagasi. Moned pildid ka www.pilt.delfi.ee jokker777 (surf in africa). Sorry,kui solvasin kedagi. Ja olen sellises kohas kus pole arvutis tappidega tahti. Reisige ja ostke vahem ASJU.

!

Trip.ee on endiselt arvamusel, et kui pole täppidega tähti, siis võiks kasutada rohkem suurtähti ning vähem kirjavahemärke! Postitus on tehtud loetavamaks!

www.pilt.delfi.ee jokker777 surf in africa

..olen maksnud tavaliselt rootsis otse panka. Enne votan apollost paberi,kuhu ja mis maksan, peale maksmist saan pangast paberi,selle paberiga apollosse tagasi ja saan vastu reisipaberid ,mis vahetan Arlanda lennujaamas lennukipileti vastu. ja ongi koik. neti kaudu maksmist ma ei tea. aga lahen jalle rootsi paari paeva parast ja voin uurida.

Ohh. Plaanime ise ka minna ja teeme siin eeltööd. Enne seda väike Lõuna-Ameerika trip ja sealt siis Antarktikasse. Küsimusi oleks igasuguseid, kindlasti lolle sinu jaoks ehk :D Aga ehk annad maili aadressi või msn?

Ja nyyd järgmine minek 5. veebruar (pilet olemas ja jälle 1800 seki).

Agadir...nhh eks seal ikka ookeanis kylm ujuda. Päeval seal hetkel +17 ja peale lõunat ikka jahedam ja õhtuks mingi jope või pusa selga. Veebruaris u +21 heal juhul( vesi ikka kylm). Päevitada ikka saab. Novembri lõpus sai ikka korralikult päikest, kuigi se polnud me eesmärk. Ise alustame Agadirist ja liigume sisemaaale rohkem ja allapoole. Vaatame, kus ööbime. Tjäreborgiga käisin Madeiral kunagi. Ei jäänud selle firmaga rahule, koguaeg mingi jama ja lennuk katki ja hilinemised, aga reis sai tehtud ja lahe oli:) Apolloga juba aastaid lennanud, olen väga rahul ja kõik väga korralik:) Ja kes esimest x kasutab apollot, siis eksida pole võimalik, igalpool tüdrukud Apollo siltidega näitavad,kuhu minna jne :)

  1. veebruariks pilet olemas, niiet varsti, varsti. Need Apollo lennud on tavaliselt hommikul vara u 07.30.
    Siis oleme öösel tavaliselt Arlandal passinud. Hea, soe, mugav, natuke napsu ja head kaaslased. Ja ongi hommik käes :)

käisin ise just novembri lõpp Maroccos..rootsi reisibyroo kaudu,otselend ja maksis koos jokker majutusega 1800 sek i..kurss on u 1.36..:) rootsi minemise vaev ainult. ja nyyd veebruaris lähme uuesti sama reisibyroo kaudu. www.apollo.se .klikkida sista minute ja lööb tabeli ette.leht on rootsi keeles.aga suht arusaadav.