Kerr

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Üritasib broneerida Hiina siselendu ctrip.com kaudu septembriks. Sain meilile vastuseks: We are writing to inform you that to ensure the security of the international credit or debit card payment, the following verification documents are required to process the payment for your flight reservation from Chengdu-Zhangjiajie One Way (order 643223714):

• Signed Client Credit Card Payment Authorization Agreement (including cardholder’s signature by handwriting)

• Front and back images of credit or debit card (including cardholder’s signature by handwriting on the back side)

• Image of cardholder's passport signature page and personal information page

You may digitally photograph or scan the above and fax or send as an email attachment to process payment (If it is larger than 2MB, you should send them separately). Please note that we must receive the legible documents by 19:00 (Beijing time) or we will have to cancel this order.

Mulle tundub ebaturvaline saata neid andmeid meili/faxi teel. Kuidas on teie kogemused sellisel juhul? Meil oleks vaja pileteid kahele erinevale siselennule. Tänud ette vastuse eest!

See oleks loomulikult köige valutum variant, lootes, et saabudes ei ole lennujaamas parajasti pikk viisa järjekord. Mötlesin just seda, et 1.korda sisenedes lennujaama ametnikud vaatavad, et kokku Taist lahkumise piletite päevade vahe on 17 päeva ja keelduvad viisat andmast. Natuke segane on mul veel ka see koht, kuna lugesin eelnevatest postitustest, et tagasi tulles peaks Tai viisa taotlema Phnom Penhist Tai saatkonnas. Kui see on nii, siis isegi kuidagi annaks see protseduur sinna vahele sobitada. Kas sa ise oled saanud teist korda sisenedes lennujaamas VoA ilma probleemideta?

Sama probleem, taotlesin Helsingi saatkonnast 2xsisenemisega turismiviisat. Lennujaamast ei ole saa taodelda VoA, kuna kokku on on 17 päeva Taisse saabumise ja lahkumise päevade vahe. Saatsime postiga dokumendid+10 EUR ja vastus:Your purpose of staying in Thailand is not for tourism purpose; therefore you have to apply for Transit visa for double entries. Transiitviisa maksab 25EUR per sisenemine, seega 2 inimese peale lisakulu 100EUR.

Reisiplaan on selline:saabume 01/02 BKK-i, seejärel 3,5 tunni pärast edasilend Airasiaga Vietnami. Tagasi tulles saabume BKK 16/02 öhtul Kambodzast BKK-i ja 17/02 väljalend BKK-st.

Mötlesin nüüd kahe järgmise variandi peale.

  1. Taotleme uuesti saatkonnast 2-kordse sisenemisega turismiviisat. Näidata lennupiletit Phnim Penhist Bangkoki ja öelda, et siseneme maad mööda paari päevast Bangkokist Kambodzasse. (Vietnamist ei räägi midagi) 2.Taotleme uuesti saatkonnast 30-päevalist turismiviisat. Lahkudes Vietnami kaotab viisa kehtivuse. Kas nüüd tagasitulles BKK- saame lennujaamast uuesti taodelda VoA?

Kellel on anda head soovitust vöimalikult probleemidevabalt see asi lahendada? Tänud ette!