nellik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täna just helistasin Seaborne Airlines'i ja broneerisin piletid St.Thomaselt San Juani 16.aprillil. Kohe vastas telefonile automaatvastaja ja pani mind ootele. Ootama pidi üsna pikalt, aga broneering sai tehtud! Seega võib helistada numbril +13407736442 Üks suund maksab 85$

Tänan kiire vastuse eest!odulehelt leidsin sellised numbrid 340-773-6442 või 888-359-8687. Kummale sa helistasid ja mis koodi ette valisid?

Ette tänades Nelli

Meie plaanisime St. Thomaselt Puerto Ricosse sõita Seabourne arline'siga. Probleemiks on osutunud see, et broneeringut netis teha ei lase ja meilile keegi ka ei vasta. Kas kellelgi on olnud kogemusi, mida tuleks teha?

Kui kellelgi St.Thomasel sukeldumise kohta infot on, siis võiks selle ka siia kirjutada, ka meie oleme huvilised:)

Kõik kes te olete craigslisti kaudu kortereid broneerinud, kuidas teil rahaga arveldamine käis? Meie korteri puhul tahetakse saada 100%+deposiit ja raha peaks saatma Western union money transferiga. Kas see on usaldusväärne või võib juhtuda, et oleme keset New Yorki ilma rahast ja ka korterist? Võibolla oskab keegi soovitada usaldusväärset korterit 8 inimesele? Igatahes aitäh abistajatele!