trip-krainetrip-ukraine-dark

Tripixxx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täpsustan- Helsingist väljuvad Madeira ja Capo Verde tšarterid 8:00, Tenerife   7:25  Hommikul kõige esimene lend saabub Tallinnast Helsingisse 6:35. Kas sellise lühikese ajaga jõuab tšarter lennule ja kas ainult käsipagasiga reisides või jõuaks ka äraantava pagasiga?

Kas reisi Ja ostete Tjäreborilt? Kas TLL-Hel lennukiga ei jõuaks?

m53301183- mis  hotellis olite ja kas jäite hotelliga rahule? Lastega perele soovitaksite?

Aga mis saarele soovitate minna 4-5 päevaks Krabilt? Soov oleks ilus rand, mõistlikud hinnad (odavamad kui Phuketil).  Kaasas ka väikesed lapsed, pikka paadisõitu seetõttu teha ei sooviks.

Epp Kikkas, mis lennufirmaga lendasite CPH kaudu?

Tänan soovituste eest! Olen avatud ka teistele soojadeks sihtkohtadele Euroopas, mis oktoobri lõpus ja novembri alguses veel rannapuhkus pakuvad. 

Veebruar on seal wet season, kas vihma saite? Päikest nägite ja pruuniks saite?

Ja Ele, kas vihma said? :)

Puhkust sooviks selline 50-50 variant et pool ajast aktiivne, pool puhkust, aga googeldan kindlasti ka seda Gili saart ;) Tänud info eest :)

Ka Merjelt sain väga palju infot Bali kohta, aitäh Sulle :)

Punkel, mis kuus Sa seal käisid? Lugesin, et veebruaris on vihmahoogude sagedus kõige suurem :)

Hei leknup, käisid Balil veebruaris, kas vihma saite? endalgi plaan sinna minna, ent vihmahooaeg pani meid oma plaanis kahtlema. Nii et kuidas teie kogemus oli?

Lufthansa lendab FRA-st Jakartale, kindlasti annaks ka sealt edukalt Balile jõuda. Kindlasti on plaan külastada saare idaosa. Floresel tahaks ka kindlasti ära käia, seal on need varaanid kui ma ei eksi ja Balilt saab vist osta tripi antud saarele, soodsa hinna saamiseks tuleb kõvasti tingida nagu ma eelmistest teemadest siin lugenud olen, soov oleks seal kahe päevaga ära käia ja need sisalikud ära näha. Reis on meil 10 päeva kohapeal, et 5 päeva tripiks ringi ja 5 puhkaks rannas. Veebruar ei ole vist seal paraku küll kõige kuivem hooaeg aga loodame, et ehk läheb õnneks. :)

Ei maksa õelutseda, plaan on lennata veebruari kolmandal nädalal FRA-BKK või siis FRA-SIN ja sealt võimaluse korral edasi Balile.

Et küsimus siis neile, kes Dominikaanis elavad ja kes nüüd lähiajal käinud. Kuidas olukord on? Kas on mõtekas turismireisi sinna teha veebruari alguses? Või on olukord segane ja isegi ohtlik? On põgenikke?

Jees jees, mul on ka plaan veebruaris minna. Lugesin siin foormutesse eelmise aasta postitusi. Sooviks leida võimalikult odava ent hea pakkumise Taisse puhkama miekuks. Kas kellelegi on silma jäänud midagi? Kuidas nende finnmatkat-dega on? Kahenädala paketi hind?

Tänud ja Päikest :)

Nii nii, endalgi siin plaan Barbadosele minna, nimelt veebruari esimeseks kümneks päevaks. Palun soovitage ööbimiskohta kahele. Väga hästi sobiks apartment. Oluline, et oleks puhas ja korras, mitte väsinud ja hall :) Asukohtki võiks soodne olla, lähedal söögikohad jne. Aga hind siiski võiks võimalikult soodne olla. Ehk on keegi, kes on leidnud seal mõnusa koha oma puhkuse veetmiseks. Ette tänades, H.

Ja kuidas lennujaamast ööbimispaika saite? Taksoga? Palju see umbes maksma läks?

To elamus: milline see basseiniga ööbimiskoht välja nägi? Kas vanemat sorti ja väsinud või värskendatud ning meeldiv? Kas 35 EUR-i on inimese kohta v kogu korter?

(mul on minek 19.jaanuar)

Kood 006, mis hotellis ööbisite? Mis selle nimi oli, koduleht?