angelicue

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei soovita concordia.lv ööbimiskohta. Loomulikult on see hea hinnaga, kuid kui meie saabusime tuppa, oli see täiesti koristamata, ja tunne oli selline, et kohe mitu kuud. Voodipesu õnneks oli puhas, kuid põrandal ei saanud paljajalu olla. Läksin receptioni ja tädi tuli ja koristas. Kui puhtus ei ole oluline, siis võib minna, sest iseenesest tuba oli väga suur - meil pere (2 last ja 2 täisk.) - suur voodi meile ja kaks normaalmõõdus üheinimesevoodit lastele. Külmkapp sügavkülmaga, mingi komplekt taldrikuid ja söögiriistasid, klaasid. Isegi oli röster ja mikrolaineahi. Suur rõdu, kui sellel mööblit ei olnud. Kuid Jurmala on super ilus ja kui tuba vaid magamiseks, siis saab hamkkama :)Head reisi.

Tänan kõiki vastanuid, oli palju abi vastustest. Söögid võtsime siiski kaasa, kuna kaasas oli kaks last.

Fly LAL´i puhul pean märkima, et lennul Antalyasse pagasikaal oli 15 + 5 ja tagasiteel Tallinnasse 20 + 5 - meile oli oluline, kuna oli lapsekäru kaasas - järsku läheb seda infi kellelgi vaja ;)

To Kakskümmend - olime Gardenias. Teil oli õigus, meeldis väga, ja kui läheks veelkord, peatuks kindlasti seal ja tundub, et tuleb veelkord minna, olime Alanyas kaks korda ja tahan veel kolmandatki korda minna, ei tüdinenud. Ning ka türklased nüüd ei tundunud nii pealetükkivad. :)

Tere, kuidas hetkeolukord on söökidega hetkel Fly Lal lennuki tšarterreisidel? Kas on tasuline? Mida pakutakse ning kui kallis ja maitsev see ka on? Kas pigem tasub endaga kaasa võtta, või saab lennukis enam vähem söödud?