lauri.lh

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käsime 2008 suvel, tegime mandriosale suure ringi peale. Võin soovitusi jagada, kui helistad 56984124.

Üldiselt, suuremad linnad on mõttetud ja ühesugused. Keskel on vana osa, Ciudad Colonial, ümber selle getod. Käisime väga paljudes. Cumana on suht lahe, just vanalinn. Sinna tasub minna. Kohalikud on muidugi vaimustuses, et "nii ilus" jne. Valencia mõttetu tööstuslinn, suur "lasnamägi". Puerto Ordaz- mõtteu suur linn, jälle lasnamägi. Selle lähedal on hoopis lahedam linn- kõige lahedam, mida V.-s nägime- Ciudad Bolivar. Ilus koloniaalosa, suhteliselt rahulik. Siin võib ka teisi turiste kohata (olime näda V-s olnud, kui esimest turisti nägime, just siin). Siit läheb suurem osa turiste džhunglitrippidele. Merida- üles puhutud. Merida ümbrus väga mägine (Andid) ja raskesti läbitav (väga palju väga aeglaseid autosid, käänulised teed). Külm on seal kah. Meridas on maailma kõrgeim köisraudtee. Kui tahad päva raista ja mäe otsas külmetada, on ok. Pead varakult kohal olema- lisaks vähestele turistidele on väga palju kohalikke turismigruppe. Lapsi. Mu meelest läheb viimane tripp kell 11. Seal on mitu astet- st, et sind iiakse ühele nivoole, seal passit paar tundi, siis edasi jne,. Kogu asi kestab terve päeva, st kogu vage aja, kella 16-ni. Me polnud nii targad, et oleks sooje riideid kaasa võtnud, seega sinna minna ei saand. Lühikeste pükstega lumme ei lähe :S Muidu polnd Merida midagi erilist. Rannikuäärsed väiksed linnakesed palju meeldivamad. Aga, maitse asi, nagu öeldakse.

Hei, me oleme kah minemas, Finnairi+BA odavlennuga. Ja kuna meid ka "kodu" kvaliteet väga ei huvita, peaasi, et oleks asju hoida ja kord-paar päevas dushi all käia, leidismegi enda jaoks ideaallahenduse- 4€ per öö per nägu. Tegu kahese toaga, dush ja wc toas, olemas köök, internet, ühesõnaga- kõik elementaarne. Kuna vahemaad on saarel lühikesed, pole vahet, kus asub. Ise plaanime niikuinii auto rentida. Koha lähedal bussipeatus, Port Louise kesklinn 5 km, rand 1 km, saare suurim ostukeskus 2 km.

Lugesin käinute kommentaare, kõik üldiselt rahul- et puhas ja sõbralik koht, pererahvas orgunnib soovi korral odavaid reise kuhu iganes jne.

Ja se pole ainus samalaadne. Olen näinud 7€ kohta jne. Ei ole seal saarel õnneks kõik 5* kohad :D Kus meri ulatub sängiservani ja teisel pool voodit on bassein :D

L