martenmer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

:) Triplekixil on täitsa õigus. Nii oligi, et otsisin-leidsin-meeldis-tõin Eestisse. Vabandan, reklaamimees ma pole, seega turundusnippe ei tunne.. Mingi suvalise "uhuu" nime alt on igaüks kõva mees arvama, soovitama ja kritiseerima. Mul polegi olnud hetkekski kavatsust enda isikut varjata - selleks lihtsalt puudub igasugune põhjus.

Mis puudutab jaanuse poolt väljakäidud lambi võrdlusesse, siis lühidalt öeldes teeb antud tootele silmad ette mistahes Fenixi LD või PD seeria lamp (neid saab kasutada ka pealambina) - nende eelisteks on:

  1. 5x soodsam hind;
  2. multifunktsionaalsus - saab kasutada nii pealambina kui ka tavalise taskulambina, samuti on olemas ka rattakinnitus ning relvakinnitus, lisafiltrid jms lisavarustus;
  3. vastupidavus - lambid on vee- ja põrutuskindlad, valmistatud lennuki alumiiniumist, karastatud löögikindel klaas, led'i eluiga 50 000 tundi jne.;
  4. vahetatavad akud (pikaajaliseks järjepidevaks kasutamiseks saab kaasa võtta mistahes koguse akusid);
  5. samuti on lampidel olemas 6 erinevat valgureziimi (sh strobo ja SOS reziimid)
  6. valgusvihk ulatub turboreziimil kuni 220m!
  7. kuna lamp on digitaalselt reguleeritud, kindlustab see püsiva valgusvoo kuni akude täieliku tühjenemiseni (tavalampidel hakkab valgusoog tuhmuma paralleelselt akude tühjenemisega)
  8. lambi mõõtmed: pikkus olenevalt mudelist ca 10cm; kaal olenevalt lambist kuni 60g (ilma patareide ja peapaelata)

Võrdluseks: Jaanuse poolt viidatud Pealamp Petzl lühikirjeldus(elfaelektroonika kodulehelt)

Veekindel Petzl pealamp sisaldab LED moodulit, mis on suuteline tekitama võimsat valgusvoogu tugevusega 350 luumenit. Valgustusulatus on reguleeritav vastavalt vajadusele. Reguleerimisvalikuteks on 40 (17), 80 (5) või 120 (1,5) meetrit (sulgudes sisaldub pealambi aku tööaeg valitud režiimis). Pealamp sisaldab 2000 mAh akut koos oleku indikaatoriga. Pealamp on kasutatav mistahes ilmastikutingimustes (IP66 kaitseklass). Kaal 345 g.
Hind: 5275.80 EEK

Kel huvi, leiab rohkem informatsiooni kodulehelt kui ka netist otsides. Erinevate lampide võrdlusi on nii you tube-s kui ka erinevates foorumites. Edu ja Jõudu!