amar magnuuna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

kunagi, kuhu lähen, kus peatun, panen mingi suvalise koha tavaliselt.

Reisihoroskoobi järgi on oodata pulmareisi! Kas peaks ruttu lahutama hakkama?

Viimati Toptours'i kaudu vaid lennupileteid kasutades andis IM-kaardi Tallinna lennujaamas reisibüroo esindaja. Ei kleepinud vaid viisamarki passi, see tuli endal viisamüügist osta. Mingit järjekorda kohapeal ei olnud, üsna esimeste seas sain passikontrollist läbi, kuid kohver. Ega tema tea, et oled esimene, nii et ajavõit pole alati kindel.

Mulle ütles hiljuti üks 75-aastane vanaproua Austriast, kui küsisin, miks tema vanuses inimene ööbib kämpingus - kui sul on puhas voodi ja soe vesi tuleb dušist, mida siis veel vaja? Süüa saab ju Egiptuses iga nurga pealt. Kusjuures tal on tuline õigus.

Millises kuurortis on sellised hinnad?

Vot just see hapukas maitse ei istugi. Ning see nende NESCAFE on lausa jube. Proovisin seda YEMEN'it ka, aga jah, polnud minu maitse. Samuti ei taha kardemoniga, kuigi joon külas olles viisakusest ära kui pakutakse.

Olen küllalt pirtsakas ja enamike söögikohtade pakutav kohv on vastuvõetamatu. Lahutamatu presstass+keeduspiraal ja Merrild`'i kohv on alati ühes. Hiljutisel reisil Dahabi avastasin meelehärmiga, et olin unustanud oma kohvipaki koju. Mööda "supermarketeid" tuhnides leidsin Lavazza espresso kohvi. Mõtlesin, et hädaga käib küll, kuid üllatuseks oli see täiesti joodav, suisa hea.