Telemark

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, Vaatan siin et kaalute ainult ühelt poolt kõige kallimate ja teiselt poolt kõige ebamugavamate valikute vahel. Lennukiga ja edasi rongide-rendiautodega mässamine, oma pagasi edasi-tagasi tassimine, kaalumine... peab aga tahtmist olema. Oleks see kõik siis vähemasti odav :) Oma autoga taas sõit ei ole ju puhkuseks. Palju lihtsam oleks ju valida tore seltskond ja bussireis... autoga bussi juurde ja see viib edasi kuni hotellini, mis sest, et üks päev minekul ja üks päev tulekul jääb kaotsi... see-eest hind pole üldse see, mis lennureiside puhul! Perega tuleb igatahes sama välja, kui oma autoga mööda Euroopat kimada ja riskida! Lihtsam oleks ju anda oma puhkuse korraldamine nende hooleks, kes sellega tegelevad! Muidugi, kelle ees Sa pärast kiitled, et sõitsid bussiga läbi Poola :)

See kevadine aeg on alati kahe otsaga asi... päevad on pikad ja päike rõõmustab ju ka suusamäel! Tagasi tuled enamasti päevitunult! Aga Mine kuhu tahad, ikka alumised otsad on radadel pehmed. Lauaga pole eriti häda, aga algajatel suusameestel on see ikka paras pea (loe: reielihase) valu.

Pole sellel poliitikal seal Gudauris kohta miskit. Kui huvitab, siis praegu on üks Eesti kõvemaid mäehunte ise grupiga seal, võin tema Gruusia telefoninumbri anda. Talle sõidab üks seltskond järele 25.01. ja selles oleks veel kohti.

Norrasse kohe soovitada ei oska, aga el laupäeval on punt minemas Aresse ja kaks kohta on vaba. Kes huviub, andku kontakt ja saadan täpsemat infi.