Spanky

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suur tänu vastamast! See Eesti politseisse avalduse tegemise idee on iseenesest väga väärt mõte. Ilmselt on mul siiski kõige lihtsam maksta see täishind ja eluga rahulikult edasi minna. Kui oleks vaja mitmeid dokumente uuesti taotleda, siis oleks see kindlasti kasulik.

Uffizi galerii! Juba ainuüksi selle pärast tasuks Firenze külastamine ette võtta kui on vähegi kunstihuvi :)

Easybusi pilet kehtib piletil märgitud bussi väljumise ajast +/- 90 minutit. Ehk siis kui hilined bussile vähem kui 90 minutit ja bussis on veel vabu kohti, siis saab ilma lisatasu maksmata bussile ikka. Sellekohane info on nende kodulehel olemas täiesti: http://www.easybus.co.uk/travel-information/delays-and-flights

Mina jõudsin aga tund aega varem kohale, läksin otsejoones Stanstedis Easybus-i infoletti ja seal kohe pakuti, et nad võivad mind varasemale bussile ka lasta kui ma tahan. Tahtsin :)

Kusjuures tean juhtumit sellest kevadest, kui odavalt New Yorki reisilt tagasitulles soovis kodanik ka Londonis paar päeva vaatamisväärsustega tutvuda ega soovinud kohe otse Ameerikast tulles Londonist edasi Eesti poole sõita. Ta ise tuli Londonis kenasti lennukilt maha, kuid pagas lendas siiski edasi. Hoolimata sellest, et teda tegelikult ei olnud lennukis. Õnneks olid tal sõbrad selles lennukis, kes ta pagasi sihtkohas lindilt maha võtsid ja turvalisse kohta paigutasid.

Estraveli reisikonsultandil õnnestuski sobiv reis ära bronnida. Great success!

Ühele reisikorraldajale ütlesin, kuid ta ikka ei leidnud. Edastasin nüüd selle koodi ka Estraveli reisikonsultandile, kes varem ei suutnud seda lendu leida. Saab näha kas seekord töötab. :)

Reisibürood ka ei leia sellise hinnaga lendu. Kas võib olla, et ITA ja ka Expedia annavad aegunud infot? Expediast ma ei saa osta, sest mul pole krediitkaarti.

Online hostelite bookimise süsteemid ütlevad, et näiteks Travellershouse-is ja Lisbon Lounge-is on 30 eurot inimese kohta kaheses toas. Et kui tahta üht double private tuba, siis kahele inimesele maksab 30x2. Ühe inimese kohta on 30 euri, aga ühele seda bronnida ei saa. Seega 60 euri tuba. Kas keegi oskab soovitada Lissabonis odavamaid ööbimiskohti? Näiteks kuni 40 euri kahese toa eest. Lennuk jõuab Lissaboni öösel ja siis pole ilmselt enam eriti võimalusi kohapeal otsimiseks. Peaks varem midagi vähemalt üheks ööks ära broneerima.

Suured tänud! Võtan siis hoopis mõne reisibürooga ühendust.