Tumemust

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie ei kasutanud üldse tasulisi maanteid. mõned kiirteed millel sõitsime olid atlase järgi tasulised, aga raha meilt keegi ei küsinud. Me sõitsime, läbi Läti, Leedu, Poola, Slovakia, Ungari, Rumeenia ja Bulgaaria. Ma ei oska sulle täpsemalt öelda. Sõitsime algajatena enamjaolt GPS järgi ja lootsime, et see asjandus meid kohale juhatab ja õnneks nii ka juhtus. Arvestada tasuks väga halvas korras teedega. Eriti Rumeenias. Kui transilvaniast läbi sõidate, saateka vägeva elamuse. Meie sõitsime sealt läbi öösel. Siivitan seal ettevaatlik olla. Suured kurvid ja tõusud ning laskumised, lisaks veel hullud kohalikud, kellel on kõik kurvid pähe õpitud.

Inglise keelega ei ole suurt seal peale hakata. Bulgaarias, turismi piirkondades räägitakse inglise ja isegi vene keelt, aga üldiselt, piirdutakse oma keelega. Rumeenias ja Ungaris ei suudetud meiega ühtegi teist keelt peale, kohaliku rääkida.

Hetkel ei oska midagi lisada. Kui midagi veel, siis küsige julgelt!

Kahjuks, lennukireisi ei oska soovitada, aga mina läbisin rendi bussiga, Tartust Varna umbes 45 tundi. Varna peaks olema Burgasele suhteliselt lähedal. Autoga sõites näeb palju ja kui minna suurema seltskonnaga, siis ei tule ka väga palju kallim ja näeb poole rohkem. Ekstreemsust jagub ka!

Ja kui suur umbkaudu on kütusehindade vahe, st et kui paljupeaks arvestama rahaliselt selle sõidu peale?

Aga, kas te enamvähem oskate öelda,kui suur oli kütuse kulu?