citybird

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sinuga täiesti ühel nõul. Tähtis on väga hoolega lugeda ka ridade vahelt ja peenikest kirja:) Nt. analoogne tervisekindlustus ei pruugi katta sääskede hammustuste tagajärjel tekkinud tervisekahjustusi. Aga mul siis ka küsimus, et kas Sul esineb ka reaalselt tekkinud kindlustusjuhtumeid ja kas need on leidnud normaalse lahenduse. Õpetlik on muidugi alati lugeda teiste negatiivseid kogemusi (kuigi see kõlab halvasti).

Minu meelest pole oluline ainult see, kas ja millist kindlustust keegi teeb, vaid nt. kas Kurimooril on ka esinenud kindlustusjuhtumit ja kas asi on sellisel juhul töötanud. Enamusel, kes end kindlustavad, neil siiski midagi ei juhtu, aga huvitav oleks lugeda, kas kindlustuse puhul on ka esinenud probleeme. Ise olen lastega reisimisel rakendanud tervise-, reisi katkemise ja pagasikindlustust. Tervisekindlustus on oma vajalikkust ka tõestanud. Pagasikindlustuse puhul oli mul aga selline situatsioon, et Finnmatkade reisil lõhuti kohver ja hoolimata oma siinsest pagasikindlustusest pöördusin ma ikkagi Finnmatkade poole ja nad hüvitasid mulle uue kohvri maksumusest eelmise kohvri hinna.

Kavrose külake ei asu Georgioupolist kaugel, ca 3-4 km. Parasjagu, et mööda randa nt. jalutada. Kavros ise on tavaline väike koht, st. seal on bensiinijaam, autorendikohad, paar supermarketit ja tavernad.

Avalik wc ja dush nii wc-s kui väljas enda loputamiseks on olemas. Ma ei saanud aru kommentaarist, et "sinna saab ainult paadiga saarelt". Tegemist on tavalise rannaga. Detsembri alguses ei olnud mitte ülerahvastatudki.Veespordi harrastamisega sel rannal on raske, kuna Seal pakutud veesport oli mõeldud rannas asuva hotelli rahvale (tasuta). Võib-olla, kui oleks hirmsasti tahtnud ja maksnud, oleks saanud ka.