mellv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen kolm hooaega järjest käinud Punases meres sukeldumas. Esimese proovisukeldumise tegin Olavi juures ning kuna sukeldumine meeldis (rohkem küll vaade vee all - eks see proovisukeldumine ole natuke piin), siis järgmiseks võtsime sõpradega ette kursused. On juhtunud aga niimoodi, et kursuste sukeldumise osad olen teinud kahel aastal jälle Olavi juures Egiptuses. Ja nende kordade sukeldumised on olnud superlahedad. Kui asi käpas, siis pole midagi paremat selle Egiptuse reisi juures, kui käia vaatamas veealust maailma.

Eelmine aasta sukeldumas käies olid ühel päeval naine koos lastega (6 ja 4 aastased) kaasas. Kahjuks lapsed ujuda ei oska ja nemad vette ei saanud - ootasid laeva tekil. Kuigi nad on väga-väga aktiivsed - midagi hullu nendega ei juhtunud. Ja kuigi tavaliselt on paadireis kõigile tasuline, siis sel korral Olav nende eest mingit raha ei küsinud (ehk olen juba piisavalt oma raha talle ka viinud).

Mis veel nende laevareiside juures hea on - toitlustamine pardal. Neli korda olen ma Egiptuses käinud ning iga kord on parimad toidud olnud laeva peal. Kui teaks, et kuskil hotellis on nii head toidud, siis selles hotellis ma elaksingi. :)