Kalle456

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ärgem olgem pessimistid ja loodame ikka kõige paremat.

Nagu elu on näidanud, ei ole rahal ei rahvust ega usku ega kodumaad. Ei tahaks küll uskuda, et nii palju inimesi toitev äri praktiliselt suletakse.Selle aasta märtsis oli küll kaupmehi kurb vaadata. Poed tühjad jne. Kui asi puutub rahasse siis unustatakse ka isamaa(nagu näitas elamislubade skandaal) Aga ise ei ole moslem ja kes neid teab. Isiklikult ei usu sellesse, liiga paljud inimesed sõltuvad sellest ja Egiptus on siiani olnud küllaltki liberaalne moslemiriik.

http://www.mansana.com/egypt/sharm_el_sheikh/creative_badawia_sharm_resort/comments.html#comment_6603

Olen ka ise käinud kohalike käest ostetud reisiga, vahet ei olnud , mõlemad vene keeles. Isegi viimaane kord oli giid parem. Aga hinnavahe on korralik.Viide on ainult näiteks, selle firma teenuseid ei ole kasutanud!

I- phone ja vahelduvvoolu Wi-fi , teevad suhtlemise raskeks, niiet mõni kiri võibolla tõesti haitus. Juba mõne tunny (14h)oleme tagasi. Kõige rohkem jään igatsema seda igapäevast päikest ja merd. Aga ükskord me tuleme tagasi niikuinii!!!

Tere. Eile raporteerisin ilma ja hotelli kohta( kena väike hotellike, ja Metro saiade kohta huvitav kuhu kadus? Ah jaa ju siis Wi-fi tuul puhus vastu). Täna võtan jah viimast, tänu abikaasale kel ühe koha pealt ei olnud veel sellist jumet nagu peab, olen mina nüüd nagu grillkana Selveri kulinaarias. No selleks korraks siis jälle läbi, uute kohtumisteni Egiptus. Ilma kohta veel, praegu 31 kütab nagu põrgukatlas. Hää asi ikka see tagurpidi külmkapp.

Terekest. Praegu veel siin " suurte rahutuste keskel" aga varsti kadestan mina juba teid, ainult mõned päevad veel ja jälle tagasi. Aga liiga palju head korraga, ei olegi hää, banaanid olid ka vanasti paremad kui harva sai. Aga nüüd basseini.

Tervitused soooojast Sharmist.Istun praegu Luna Sharmi rõdul, rannas käidud,jalgsi hotelli (naine sundis). Seejärel kohe kuumalt basseini. Nüüd külm ōlleklaas(alcohol on kahjulik teie tervisele) ees mõnulen 28kraadises soojas. Toit on siin küll iga päev üks ja sama, aga kõhu saab täis, pole hullu. Eelmine aasta Rehanas oli küll ka maitsenaudinguid, aga eks turistide vähesus tähendab ka midagi. Eile õhtul tulime Iisraelist, nii et ka need liinid toimivad normaalselt. Ainult kurb on õhtuti vaadata kaupmehi omavahel istumas. Soe,Päike, meri - mured hästi kaugel( muide kuidas peale valimisi Teil seal ka on) - eks see ongi, mis siin meeldib. Ja ikkagi on see talvel kõige soodsam soe koht. Niiet Elagu Egiptus ja Sharm!!!

Suur tänu põhjaliku vastuse eest.

Sooviks ikkagi natuke täpsemat informatsiooni. Näiteks väide: Samas arvestades, et terrorismioht on seal samuste mässajate poolt täitsa olemas, siis on ikka väga loogiline ja õige, et firmad ei vii sinna praegu turiste juurde. Kuidas väljendus mässamine Sharmis ja mässajate poolne terrorismioht? Kas oli vaenulikkust turistide suhtes jne.

Tundub väga tellimustööna kirjutis. Ei ühtegi fakti ainult kuuldused ja tunded.Kus need sõjalennukid ikkagi lendasid? Siinai poolsaar on sõjaväevaba tsoon ja armee sinna viimiseks pidi oma loa andma ka Iisrael, nüüd lausa hävitajad Siinai kohal. Lugedes seal elavate inimeste kommentaare( nii eesti kui inglise keeles) ei kurda küll keegi millegi üle. Ka sealt tulnud turistide muljed on ainult positiivsed, välja arvatud üks naisterahvas, kes Hurgadas demonstrantide sekka ronis ja siis kartma hakkas. Paluks natuke täpsemaid fakte.Kas oli ähvardusi, kas oli reaalselt kütuse ja toidu puudust? Millest on tingitud selline kirjutis kohe peale Goadventure otsust?

Kahju, et nii läks. Minul on Topiga reisimisest ainult head muljed jäänud.Kuigi ka praegu on ettemaks jäänud nende kätte. Loodame ,et tuleb keegi teine odavfirma turule ning inimesed, kes raha loevad , saavad ka reisida. Ise pead ka teadma, mida saa selle raha eest saad ja saada tahad. Hinna ja kvaliteedi suhe oli küll paigas. Rääkida, et kõike müüdi alla omahinna ei saa. Ei saa ju sealset 4-5* hotelli meile 4-5* hotelli hinnaga ka müüa. Meie mõistes on ikka tegemist 2-3* hotellidega ja selliseid summasid nagu enamus reisifirmasid küsib, ei ole ju mõistlik maksta. Seda enam, et Tipadvisor-is ja vene saitidel kirjutavad inimesed, et ostsid reisid ka umbes samasuguste hindadega nagu Top müüs. Meie reisifirmadele ainult ei mahu pähe, et kasum peab olema mõistlik, aga mitte üüratu.( teeme väikse arvutuse: 1 tsarterlend 200000EEK- lennukis 140 inimest-seega koht maksab 1450EEK (Kas see on nüüd üks ots või edasi-tagasi, aga olgu) - edasi-tagasi siis ca 3000 EEK. Normaalne 3* AI Hotell -tahab koha peal 14 ööpäeva eest www.hotelscombined.com järgi 4617EEK Seega kokku ~ 7617 EEK aga kui tellid hulgi ja varase tellija soodustus jne. saab veel odavamalt seega ei ole need hinnad alla omahinna kuidagi)
Nüüd on ka Eesti-Õhul kurvad päevad. Nad oleks pidanud Topp-i ikkagi toetama.

Kavatseme minna sinna jaanuaris 2010. Kes on käinud või lähevad sinna varem. Oleks tore lugeda Teie arvamust selle hotelli kohta.