Aries

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Meie ei kaubelnud kuskil, igal pool kus käisime olid kindlad hinnad paigas. Minu õnneks, kuna mulle kauplemine absoluutselt ei meeldi:) 5-ndal avenüül on kallid söögikohad, meie Ribeye kahele läks maksma u 1000 pesot. Kaugemal tänavatel kindlasti odavam. Meie vahetasime raha siin, ja peesodeks. Dollareid ei võtnud üldse. Milleks, see on ameeriklaste raha, sealne raha on peeso ikkagi ja las ameeriklased maksvad oma dollariga. Ja nt eurot vahetades saab u 17 peesot, dollari kurss on aga 12 peesot umbes. PDC kandis ei tohiks malaariaohtu olla, see ikka rohkem dzunglites, lõunapool. Meie tegime aint A-hepatiidi süstid.

Aga kaunist reisi meie poolt ka, kadestan, kuna sul kõik veel ees:)) Super koht oli see igatahes, tahaks juba homme tagasi sõita. Süda jäi sinna.....

Tänud! :) Vaatasingi netist, et Tulumi piirkonnas on super rannad pildi järgi (ilusamad kui Carmenis) ja tahas neis ära käia:)

Kasutaks teemat ära - äkki keegi plaanib Soome kaudu minna Mehhikosse (Playa del Carmen näiteks) detsembris või jaanuaris? Ise oleme 30-sed ja otsime reisikaaslasi.

Kas seal midagi vaadata-teha ka on peale rannas peesitamise? Kultuuri eriti pole, nagu ma aru olen saanud?

Aitäh, 20 000 on tõesti odav sellise reisi kohta nagu A.T. kirjeldas ja pikkus ka. Mind paneb aga imestama, kuidas te keset talve nii pikki puhkuseid saate (3 ndl), kas te siis suvel ei puhkagi?;))) Üldse mitte paha pärast, aga tekkis huvi lihtsalt, kuna 28p vist on Eestis ametlik puhkus AASTAS ja isegi nädalavahetused ju arvestatakse sisse.

Ja Soome teeb ju k Marokosse otselende, nt. Tjäreborg.

Kas seal on veebruaris piisavalt soe, päevitamiseks ja ujumiseks?