pillur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Heathrow lennujaamas, kui on erinevad terminalid (vaata kodukalt, saad parema ülevaate) liigub buss. Kõik on väga lihtne, viidad igalpool. Piiripeal NY lennujaamas küsiti minu käest kuidas mul läheb, andsin näpujäljed ja head reisi! Kartsin ka alguses, ma ei tea küll miks. Kui varem pole USAga probleeme olnud, illegaalselt seal viibinud vms, siis pole probleemi. Head reisi!

Oma materjali poolest on see hea telk - ei lase vihma läbi kohe kindlasti mitte! (endal on Celsius 3 telk ja kogemused olemas). Üldjuhul ei ole soovitav telgis sees põletit kasutada, aga kui see soov on, siis soovitaks pigem sellist telki, millel pole põhja (nagu sel celsius duo-l). Mõistlik oleks kauplusesse kohapeale minna, sest valik on suur. Soovitan Matkasporti.

Käidud Miamis ja Puerto Ricos, kusagil tagatist ei võetud. PR sai võetud auto Alamost ja Miamis Thriftyst.

Olen kuulnud, et suurtes kaubanduskeskustes/mall-ides pidi saama taxid tagasi, kui infost küsida. Vastab see tõele?

Miamis Deauville Beach Resort 65.-(koos taxiga)öö.

Aitäh!, otsustasin hotelli mitte ette bronnida. Eks siis tuleb ööklubist viimasena lahkuda ja üks öö autos magada, vast ära ei tapa:)

Ise viibin apr algus PR ja ööbime http://www.marriott.com/hotels/travel/sjumr-courtyard-san-juan-miramar/ San Juanis, suht ok koht. Sain läbi priceline.com 65.-(koos taxiga siis juba)tuba 2-le inimesele. Soovitan priceline proovida.

Aga kui kiiresti selle bronnitud raha tagasi olete saanud?

Nüüd oli maha läinud:D, võttis siis 3 päeva aega.

Kasutasin name your own price-i, kinnitus tuli, kaardilt läks maha 1 kroon? Ma ei saa aru midagi enam;)

Kas priceline kaudu, maksad siis kui kohapeal? Ise bronnisin ja mingit raha maha pole võetud (bronni tasu vms). Kas keegi oskab seletada?

Sain New Yorgis Hiltonisse 116.- öö. On seal keegi ööbinud? Meilile saadeti kinnitus, aga krediitkaardi pealt pole veel raha maha läinud. Ei tea, äkki võtab aega? Kui kiiresti teil raha maha läks ja kui palju?

Endal ka minek aprillis PR-sse. Kas keegi käinutest on ka autos ööbinud? Kuna kahekesi minek meil, siis mõtlesime, et rendiks suurema auto ja ööbiks mõne öö siis autos. Kas keegi oskab soovitada, kas on mõistlik? Mõte siis San Juanist põrutada Fajardosse, käia Culebra saarel, sinna jääda 1-2 ööks, tagasi - vihmamets ja siis lõunapoole Ponche ja läänes pidid väga ilusad rannad olema? Kohapeal 1 nädal. Kõik soovitused on teretulnud.

Seal enamus on spordipoed ja shopata seal suht kirves.