Vifi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

saab rongiga, saab bussiga, aga teed on kamboza poolel enamasti kehvad. Kohalikud vangutavad bussisõidu plaane kuuldes murelikult pead, aga eks osalselt ka sellepärast, et neil on kohe hoobilt pakkuda oma onupoeg, kes taksoga saab ära visata:)

Ise olime Siem Seapi-is. Rohkem kui 3 päeva pole aga sel eriti midagi teha. selle ajaga jõuab kogu ümbruskonna huvitavamad kohad ära näha. Sinna sai küll mindud lennukiga, tagasi tuldud laeva ja taksoga. Laevasõit oli tõsine elamus (kogu see elu jõel), taksosõit Pattampabgist piirini aga üsna ekstreemne ja kui aega oleks olnud (st laev ei oleks sõitnud 5 tunni asemel 9 tundi) oleksime turvalisuse huvides liikunud bussiga. Tee Pattambangist, mis asub tai piiri ja Siem Reap-i vahel oli täitsa tip top, ülejäänud, kus meie sõitsime olid umbes nagu Eesti kehvemad teed ehk siis Eestlastele talutavad:) Kui lennuk ei ole valik, siis on vast kõige mõistlikum liikuda bussiga.

Viisa saab piiril, aga kui aega on, oleks mugavam teha e-viisa, kuna kohepeal võib juhtuda, et selle eest peab maksma veidi rohkem. E-viisa saabus 1 päevaga.