silver44

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sai kah just hiljuti tehtud viisa Soomes, sinna saatsin viimase kuu netipanga väljavõtte, must-valge passikoopia, pildid, lennupiletid jne vajaliku. Piltidega oli veidi jama, kuna fotod tehti vale formaadiga, aga veidi lõikust kodus ja kõik ok ;) Eks see pangakonto asi ole puhas formaalsus, sest tänane kontoseis ei pruugi olla reaalne kuu pärast, kui kohapeal olen. Edu igal juhul

Plaan minna novembris Phuketisse ja rentida mõneks päevaks rendiauto. Liikuda tahaks kuskile loodusparki Phuketist põhjapoole nii max. 300km kaugusele. Olen otsinud erinevaid kohti ja siiani parim paik Khao Sok National Park, kuid seal küsitakse üüratut hinda(~7000 THB nägu). Kas keegi on sealkandis käinud mõnes muus pargis kus saab käia giidi vms. saatel mööda metsa ja vaadata veidi ringi? Kas keegi on käinud sellises kohas nagu Best Rafting 4U. See jääks meile ka teepeale, äkki keegi oskab kommenteerida? Tänud ette kõigile

Silver

Odavaim hind Helsingi-Bangkoki 28.07-31.08 622 eur-i läbi Turkish Airlines-i. Kui oled kuskilt leidnud miskit veel soodsamat anna teada :)

Praegusel hetkel olen netist leidnud nii 8600-9000 vahelisi pileteid, paari nädalaga on aga märgata tõusutrendi. Kuna praegu sealmaal hooaeg siis kas on võimalik, et näiteks hooaja lõppedes piletite hinnad langevad ja lennuaega mahub ka november.

Soov minna nelja liikmelise seltskonnaga Taisse selle aasta novembris. Tekkis selline küsimus, millal võiks olla sobivaim aeg osta pileteid? Päris viimasele minutile jätta ei taha piletiostu, kuid soov oleks mitte tillikat saada.

Terv, Silver