bestboy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

Piirini jah alla nelja mul tuli malagale tsipa ule 4000km. Rääkisime vist mööda uksteisest. peace

Ei tea laanekas. Soitsin otse läti- leedu- poola- saksamaa- prantususmaa- hispaania. Maksulisi kiirteid tookord ei kasutand ja odomeeter näitas 4000 piirimail. Vb sa käisid rootsi kaudu. Ukskord läksime läbi hollandi ja marseille siis oli malagal odoka 6700 aga me tegime korvalpoikeid ka. Muidugi kui soita mooda kiirteid ja mitte kordagi valesti keerata siis google mapi järgi annab ka kuskil 3300 km. Costa del solis oli täitsa voimalik leida lihtsalt linna vahel soites tasuta wifi-id aga enamus on siiski parooliga.

kui motled reisi ajal hotellis peatuda siis voiks hinnavahemik jääb kuskil 50-100 euro vahele oleneb riigist ja sellest mida sina "enamvahem all motled. Ja km tuleb otse hispaaniasse soites 4000 km juures natuke peale voi alla oleneb marsuudist.

Ise olen kaks korda autoga Hispaaniasse ja tagasi soitnud. Minu meelest etem kui lennukiga minnes paljud asjad vaatamata jätta. Läti Leedu lähevad kiiresti, siis juba Poola, kus isegi voib juba vaadata mis uut nähtavale tuleb. Sakasamaal saab kihutada ja meiegi käisime Berliinis, mis mulle väga muljet ei avaldand. Prantsusmaal tasub minu meelest lausa aja maha votta ja kuskil linnakeses paar ööd veeta ja ringi jalutada, siis ei teki niisuurt tudimust autoga soitmisest. Marseille on tore kui on raha mida raisata, täitsa lounamaa moodi juba, aint turiste palju. Ja Marseillist pole enam palju, et Hispaania piir uletada. Soovitaksin Barcelona voi siis minu lemmik linnas Tarragonas peatus teha, seal vaadata kull mida kuna tegemist päris vana linnaga. Madriidi ei soovitaks kunagi minna. Täiesti mottetu kivilinn. Ja siis mooda rannikut Costa del Soli poole . Malaga kova koht, kus pidu panna, kuna elu seal ikka koguaeg käib. Aga kui tahate rahulikult kuskil ringi vaadata, siis ehk Benalmadena voi Fuengirola voi Torremolinos. Ärge soitke palju vaid ikka tehke voimalikult palju peatusi. Kui veel mingeid kusimusi siis void kusida best.boy@mail.ee