kairk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

5 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

@juulie - Eks see viirus nii levibki.
- reedel oli Itaalias ametlikult tuvastatud nakatunuid 3, tänaseks pea 300.

- enamik nakatunutest on Põhja-Itaalias, kes on viirust levitanud teistesse riikidesse

- viirusel on kuni 14-päevane peiteaeg (kuni sümptomid avalduvad), mille jooksul annad viirust edasi

- šanss, et viiruse said on väike, aga kui said, siis võid olla juba tänaseks siin Eestis teisi nakatanud

- seda kõike enne kui sa isegi ennast halvasti tunned (ja umbes 1 juhul 10st ei avaldu üldse mingeid haigusnähte).

Kahjuks tundub, et enamik Bali külastajatest on Marko Reikopi-sugused paketireisijad, kes kunagi ilusate randadeni ei jõua.

Räägitakse http://bit.ly/2S9OIvmhttp://bit.ly/2StcJwAhttp://bit.ly/2S9qLEy, mitte http://bit.ly/38f9xeGhttp://bit.ly/37bUyAT ja http://bit.ly/37eOmrE.

Miks? Sest asuvad lennujaamast kaugemal, nendes piirkondades on kehv jalgsi liikuda ja pole nö odavat pummeldamist. Bali pole Palawan, aga kes kodutöö ära teeb leiab ka sealt postkaardirannad üles.

Just minek Langkawile ja sealt edasi Koh Lipele. Seniste kaevetööde põhjal netist on Langkawi osas ootused madalad, Koh Lipe osas kõrged.

Vietnami siselendudel lendab igapäevaselt üle 200 000 inimese. Viirusesse nakatunuid ametlikult siiani... 2.

Kuna viiruste areng on eksponentsiaalne, siis kõik need praegused drastilised meetmed on rakendatud plahvatusliku olukorra ärahoidmiseks. Kuidas sellega läheb on selge üsna kiiresti.

John Hopkinsi reaalajas kaart annab nii praegu kui ka lähiajal objektiivse pildi arengutest: https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Olen rannapuhusel käinud Goas, Tais (Koh Tao, Krabi), Vietnamis, Filipiinidel ja Balil. Kõikide reiside puhul kõvasti eeltööd teinud ja igalt poolt väga hea kogemusega tagasi tulnud. Edetabeli tipus Filipiinid ja konkreetselt Busuanga saar, mis on Manilast 1h lennata. Meeldis rohkem, kui paljukiidetud El Nido. Baasiks Coron Town ja sealt edasi päevatrippidega saarel ringi sõita, teisi saari külastada ja inimtühje postkaardirandu nautida. Eriti Coroni saare trip jättis uskumatu mälestuse. Lennud sinna Manilast soodsad, nagu ka majutus kohapeal ja toit väga hea (vt Tripadvisorist restosid). Kui guugeldad busuanga, siis saad üsna hea pildi, et mis ees ootab.