uuuiii

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ok, kui ei ole kindlaid platse määratud, siis ehk mahutab ka rohkem ja/või halastatakse õnnetutele :). Autost ei hooli, kuna ei plaani suurt ringi liikuda Puerto Ricol. Annan aru, et 3 päeva on nii vähe, et sellest saarest suurt midagi näha, nii et lähme jahiga merele jmt ekskursioonid. Eriti arvestades, et on tipphooaeg ja palju autosi teedel. Olen ühte saart nö autos avastanud ja ei saa öelda, et oleks olnud tore see pidev sõitmine ja kuhugi tormamine sooviga võimaliklt palju näha. Ainukene mure ongi, et kuhu kotid panna. Ehk saab mõne hotelliga kokkuleppele. Eks paar päeva veel mõtleb, kas viitsib telkimisega jamada või minna hotelli. Samas kui kalkulaator välja haarata, siis sääst on suur...

Teie ebaõnnest St Johnil on küll kurb lugeda.

Tere Evil One,

millisel rannal Puerto Ricos telkisite? Kas Puerto Rico randade campingud on teedest kaugel? St kui rendiautot ei plaani võtta, siis kas mingi ligipääs on? Tahaks võimalikult Fajardo lähedale, kuna on plaan sealt ekskursioone võtta.

Kas broneerisite platsi enne eestist? Ise üritasin helistada: Seven Seas Balneario, Puerto Ricos' Public Beaches operated by the Puerto Rico National Parks system. Tel 787-863-8180, kuid kahjuks seal räägiti ainult hispaania keelt, nii et mingit infot ei saanud. Nii palju sain aru, et you come, you pay, no reservations. Kas sellele aga maksab lootma jääda, et saab koha või tundus neid seal olevat piiritult? Ning kas tundus olevat ka mingit kohta, kuhu kotte saab päeval hoiule anda?

Kuidas Cinnamon muidu meeldis? Palju moskiitosid ja pesemiseks ainult külm vesi nagu Tripadvisoris räägitakse? Kas snorgeldades kilpkonnasid ja raisid nägite? Endal on plaanis ka kõige rohkem aega St Johnil veeta, kuna netist lugedes on jäänud mulje, et seal ilusamad rannad ja rahulikud matkarajad võrreldes Puerto Rico ja St Thomasega. Hirmutavad on ainult kruiisituristide hordid. Ehk on nad nii laisad seekord, et ei viitsi St Johnile tulla :)

Kes veel teavad soodsaid majutusi Puerto Ricol (ida küljel) ja St Thomasel (samuti idas), andke teada :)! Oluline on hea ligipääs, kuna ei rendi autot.