Clint

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Igal juhul tuleks Eesti piirid avada ilma eranditeta. Kogu eriolukord oli selge ülereageerimine, kui vaadata Eesti ja lähiriikide andmeid. Rootsi puhul ainuke viga, mida nad ka ise tunnistavad oli viiruse levimine vanadekodudesse.

Caracase kesklinn, mida vaadata tasub on väiksem, kui Tallinna vanalinn:-) Caracase cable car'iga sai mäe otsas ära käidud: ausalt öeldes erilist muljet ei jätnud. Kui Puerto Colombiasse kavatsed minna, ürita reede peale tuunida bussisõit. See oli ikka päris raju, mis seal bussis toimus: vana selline ninaga fordi buss, mis oli noori täis, kes läksid nädalavahetust randa veetma. Bussijuhid on oma bussidele korraliku tümaka sisse kruttinud, mis on loomulikult sellistel puhkudel põhja keeratud, samuti on võimalusel põhjas ka gaasipedaal. Huvitavaks teeb asja see, et sõit toimub üle mägede, parem kui on väljas pime. Kui oma alkot pole, siis ära muretse, pakutakse. Catatumbo osas, kes seda vaatamas käisid, eriti rõõmsad ei olnud. Meridas, kui jõudu on, tasub võtta mägimatk, näiteks kolmepäevane. Angel Falls osas, kui vett on vähe pole erilist efekti. Parim selles regioonis Roraima jalgsimatk, ajaliselt Sulle kahjuks vist ebasobiv, 5-6 päeva. Me olime kohal ühe kuu ja jäi aega puudu, selles valguses, tundub Su programm päris ambitsioonikas:-)

Kui läheb mõni päev üle viieteistkümne kohapealt ostetud viisaga, tasub maksta lahkudes trahvi, mis on 500 bahti päeva eest. See on märgatavalt mugavam ja vist ka soodsam, kui soomest viisat hakata hankima.