Arx07

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sellist asja nagu forever maps 2 ma ei leidnud, mingi mymappa offline mappe hakkas pakkuma. Kuid avastasin, et google maps kaudu saab ka kreeta offline kaarti alla tõmmata, isegi ilma hääljuhendamiseta peaks päris palju abi olema sellest.

Tere,

lähen mais Maliasse. Plaan auto võtta 2-4 päevaks. Kuid, kas mingit gps'i saab kasutada Kreetal? Waze tundub Kreeta kaarti mitte omavat, TomTomile samuti peab 40 naela eest ostma kaardi... Google maps saaks kasutada, aga kas see mobiilse neti tasu on väga kõrge võõrsil?

No mulle näitas 15-21 maiks AE ca 50 euri kallimat hinda. Aga tänud vastamast, eks siis peab lootma et takso tellimine problemaatiliseks ei osutu seal :P

Edit:
Fiesta - AE € 230.37. RA hertz pay at location € 170.13

Autoeurope hinnad ikka kõvasti kallimad kui RyanAir pakutud Hertz ja Advantage omad. Aga üldiselt oleks siis mõistlik auto eelnev õhtu seal ära anda ja mingi taksoga kesklinnast lennujaama minna?

Kas see Advantage(või muud rendifirmad) on seal Bergamos öö läbi lahti? Plaan oleks võtta nädalaks, aga tagasilend on juba kell 07:20. Ehk mingi kella 6 paiku peaks auto tagasi andma. Probleeme ei või tekkida, et nad magavad või putka kinni vms? Ja kaua see auto tagastamine aega võtab?

Ja kas ette broneerides saab ikka odavamalt kui kohapealt?

Kas kohapeal on siis mõtekam liire endale vahetada kui eestist neid kaasa vahetada?

Aga kuidas Mallorcal ühistranspordiga on? Et kui võtta kuhugi mürast eemale hotell, kas siis bussiga saab igalepoole?(eriti pakub huvi loodus, mäed)

Me samuti lähme Juulis, tõenäoliselt 7-11 juuli vahemikus teeks algust asjaga...
Muidu uuurisin seda Torre De la Mora't, seal on Juulis päris kallid hinnad, et paraku see varjant jääb vist ära...
Sõber rääkis, et iga kiirtee ääres on ka tasuta üks sõidurida, vastab tõele? Tasub seda tasuta rida usaldada või ikka maksta?

Seda ma silmas pidasingi tegelikult, et telkidega minna jne, väljendasin ennast veits kehvasti vist...
Aga tähendab, et siis niivõrd lihtne seal telkida, et sellepärast muretsema ei pea? Kus kandis muidu ise siis telgid/telkisid?(kohanimi vms)
Ja seda kah, et teel Barca poole, mis oleks märkimisväärsemad kohad, kust läbi käia?(et ei tuleks suurt ringi sisse)