taunon

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

prvacationrental.com kohta:

Seal on ühes ruumis 3 suurt voodit, sinna mahuks 6 inimest. Kokku on seal 3 sellist ruumi.

Vaikne koht, eraldi maja, lärmakaid baare naabruses pole. Lastega minekuks sobib küll. Grillida saab, maja taga on väike aed.

Ookeani juurde otse ei saa, sest see maja asub mäe otsas. Vaade ookeanile on olemas. Aga parim koht rannas olemiseks oli lähedal olev Villa Cofresi, sinna võib vabalt minna ka siis kui ise seal ei ööbi. Joe PR Rentalsist teeb suure tutvustuse ja annab hea kaardi, sellelt leiad.

Tasuks ikka ette broneerida. Me läksime esimesel õhtul ilma bronnita, peale kl 21 tundus asi suht lootusetu, sest igal pool kust kiirteelt maha keerasime oli paras dzhungel ja inimesi ei liikunud. Seal pole väga sellist hotellinduse infrat, kõikide hotellide ja majutuste juurde pääses suht keerulisi metsateid pidi. Päevasel ajal otsides on muidugi lihtsam.

http://www.prvacationrental.com/

Rinconis, $75 öö. Käidud ja oldud, igati soovitan. Aga koht on populaarne, tuleb pikemalt ette bronida.

Käisime seal kohal 20 jaanuaril. Mario oli lahe ja väga sõbralik, asukoht on hea. Küll aga polnud tal parasjagu majas endas kohta anda, nii et meile pakuti bungalot hinnaga $60/öö, kus polnud midagi peale voodi ja WC. Seintel jooksis sisalik, põrandal sipelgad. PR sipelgad pole naljaasi:P

Ühesõnaga leidsime teise koha - siinsamas kõrval. See on $75 öö, omanikud on toredad ja soovitavad kõiksugu tegevusi, maja on korralik. Enda köök, wifi, aed, terrass. http://www.prvacationrental.com/

Esimesel ööl olime ühes hotellis http://www.villacofresi.com/ - ca $140 öö. Väga sheff koht, seda soovitaks kõigile. Otse mere ääres on baar, hotell on 20m. merest. Hotelli baaris ja rannas saab käia ka siis kui ise hotellis ei ela.

Rinconis liiklemiseks kasutame seda kaarti, seda saab tasuta siin igalt poolt http://www.rincon.org/Mapa%20Rincon.jpg

Ja hommikusööki soovitan süüa English Rose's (kuni kl 12.) Kõrgel mägedes, merevaatega, suurepärane euroopalik hommikusöök.
http://www.larosainglesa.com

Autoga reisijatele soovituseks - kindlasti võtke GPS. Teed pole alati märgistatud, pole hea mõte kuskil vihmametsas tupikusse sattuda.