KikuMiku

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sea Bird on normaalne väike 3 hotell. Toad on korras ja normaalse suurusega, mitte väiksed uberikud. Rand on lähedal, Moraitika keskus lähedal. Eks söökidega ole igalpool nii, et kes on nõudlikumad, neile jääb väheks, kes leplikumad, jäävad väga rahule, nii et ses suhtes ei julge kommenteerida.
Gemini hotell hea, hubane 3
hotell, toad normaalsed, töötajad sõbralikud,lähedal merele, asub Messonghi kuurortis ning Moraitika asub lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Soovitan vaadata Czech Airlines'i lennuplaane. Liinilennud lähevad aasta läbi Tallinnast Kairosse (mitte otse) ning tavaliselt kõige soodsamad hinnad. Olenevalt kuupäevadest jms võib hind jääda vast vahemikku 6500-8000. Kairost Sharm el-Sheikhi saab juba bussi või Egypt Air lennukiga. Mõlemad on soodsad. Bussisõit u 80 LE ja lennukiga võib-olla 160 LE vms. Et kui mõelda nii, et 500 km läbid lennukiga ca 320 krooniga, siis võrreldes Eesti hindadega ikka väga soodne. Siin ju võib 140 km-ne bussisõit juba 250 kr maksma minna.
Kairost ja Sharm el-Sheikhi vahel on nii bussi- kui lennuühendus väga tihe. Bussisõit läheb ca 5-6 tundi, lennukiga u 1 h.

Kindlasti on ebameeldiv, et otselennu asemel peab nüüd mitu tundi bussiga sõitma, kuid Niiluse kruiis ja nädalane puhkus Hurghadas on ikka 2 täiesti erinevat asja. Seda on sõnades lausa raske kirjeldada kui palju ilusat ja ehedat Egiptust kruiisi jooksul näeb. Muidugi on miinuseks see, et suur osa ajast möödub laeval ja pole merd, kus ujumas käia, aga kui nagunii plaanisite Niilusele minna, siis mina ei vahetaks seda Hurghada vastu. Mingisugust kompensatsiooni võib kindlasti küsida, kuid planeeritud puhkust tõelises Egiptuses ma küll ära ei jätaks!!

Huvitav suhtumine Estouri poolt. Teiste firmadega on olnud nii, et kui reisi ajal mõeldakse, et jääda kauemaks, siis tuleb lihtsalt uus lennupilet osta ja maksta hotelli pikenduse eest. Lihtne. Reisiesindajal muidugi jälle rohkem tööd, aga selleks ta seal ju ongi:)

Tere!
Ei ole küll kogemust, kuid olen natukene uurinud seda teemat, kuna endalgi väike koer. Kuni 8 kg koerad (lemmikloomad) saavad salongis kaasa sõita, kuid peavad olema puuris. Hindade jm kohta ei oska öelda, kuid kindlasti on palju paberimajandust.
Kui endal käidud, siis jaga kogemust:)