coconut

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kõik on väga tore ja kena aga põrsast kotis ei osta. Tekib küsimus, et miks ühtegi hinda kuskil näha pole või ei leia mina üles?

Kas mingist kindlast allikast või "naised saunas rääkisid", on isiklikke kogemusi?

Burgas oli küll lahe linn igatahes, eriti nädalavahetustel on paras melu öösiti. Samal ajal avati just uus avatud rannaklubi, väga kobe võrreldes meie omadega, sissepääs oli ainult 25 eeku vist meie rahas. Päeval kolasime mööda linna, oli palju huvitavaid väikesid kauplusi ja müüdi kõike. Sõitmise poole pealt kui kiiresti tahate kohale jõuda siis kindlasti läbi Serbia. Kiirtee maksab 35 euri kokku. Tee ääres on kobedad tanklad, kust saab korralikku sööki, jooki ja isegi pesta. Niisiis Budapest- Belgrad- Sofia- Burgas. NB, Serbia "kiirteel" jälgige kiirust, eriti estakaatide läheduses ja enne ritmikke 80, Bulgaarias on ka politseid viimasel ajal rohkem- ning peavad ka kinni- eriti kuurortrajoonides, kerge dokustaatide kontroll jne. Bensu hinnad igal pool ühesugused (vahepeal ainult Slovakkia on kallim, kuid sealt saab ühe laksuga läbi). Warsavist 100 km lõuna poole on soodsaim bensupiirkond. Ja veel tanklad, mis on keskuste juures nagu TESCO, AUCHAN on reeglina kõige odavama hinnaga (st mis on nende kaubamärgi all). Rumeenia on jah nuhtlus- eriti öine rekkaliiklus. Muidu antud marsuutidel Ungari- Serbia- Bulgaaria 4 aasta jooksul mitmeid kordi sõitnud ning Balkan Kreekast- Ungarini ja Albaaniast- Türgini mitu korda läbitud.

Üks asi on Rooma kohale lennata, teine asi on kohapeal ööbimine. Talviseid hindu küll ei oska öelda, aga suvel alla 100 eur öö on peaaegu, et võimatu saada. Igatahes soovitan enne sõitu hotell ära broneerida. Ja kui kohapeal liikumiseks on mõte auto rentida, siis suure tõenäosusega tekib parkimisega probleeme. Neid nimelt ei huvita kuhu sa oma auto saad panna ööseks. Tänaval parkida ei tohi enamasti, kuigi kõik pargivad. Meie hotellist hoiatati, et viiakse minema. Muidugi on see parkimise probleem just kesklinna hotellides. Ja veel igaks juhuks ütlen, et meil oli vaja, et hotellis oleks internet olemas. Küsisime siis, et kas on? Vastati, et jah on ja see tähendas seda, et nurga taga on internetipunkt.